Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irritál ez ennyire ez a...

Miért irritál ez ennyire ez a lány?

Figyelt kérdés

Hali, nem régen regisztráltam.


Remélem jól döntöttem, és kapok normális válaszokat ezen az oldalon.


Neki is kezdek ha nem bánjátok.


Tehát:


Van egy Nő/Lány akit annyira utálok, hogy férfi létemre úgy álba v*.*gnám hogy az hihetetlen.


Nem irigység vagy féltékenység áll a dolog mőgött, de nem is az hogy megbántott volna valaha.


Nem tudom megmagyarázni ezt a dolgot, egyszerűen ha meglátom megtudnám folytani egy kanál vízbe (nem vicc) Nem tudom, lehet a személyisége nem tetszik, vagy mert nagyképű olyan dologra, ami nincs is neki. Menőnek, meg szépnek tartsa magát, aztán közbe mindegyik a béke seg*.*e alatt van.... Egy teljesen átlagos lány, nem nevezném szépnek, sőt! Inkább kb 4 skálára sorolnám. Nagyképű, egoista, csak tudnám mire fel. A smink, és a festett haj tartsa életbe, na meg a tetko. A többit nem sorolnám, kiváncsi lennék a véleményetekre.



#lány #utálat #undor #irritálás #Legszívesebben agyon basznám a fejét
2020. szept. 2. 00:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez megint a tetkógyűlölős nyomi.xd
2020. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nyomi vagy te gyökérkém.
2020. szept. 2. 07:26
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Saját elfojtott komolexusaidat és agressziódat vetited ki rá, mert birtokolja azt az egy tulajdonságot amit a világon mindenki a legjobban gyűlöl - nem az erőszakosságot, a parazitaságot, a bigottságot, vagy ilyesmit, hanem a női beképzeltséget.


K..rvagyorsan tedd túl magad rajta, és ne fantáziálj erőszakról, mert baromi ijesztő a fajtád.

2020. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vetítek ki semmit. Na no comment, menjé mert vár a suli.
2020. szept. 2. 07:33
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Hogyha elvárod hogy normáisan válaszoljanak, akkor te is tedd azt.


Tudod, a beképzeltnek tűnő emberek nem mindig azok. Rám is sokszor mondják, pedig alapvetően bizonytalan és önbizalomhiányos vagyok, csak ezért nehezen nyílok meg. Nem tudok közeledni emberekhez olyan módon, mint azok akik rendben vannak magukkal, és így úgy tűnik mintha nem is akarnék. Pedig ez nem így van.

Az hogy nincs mire nagyképűnek lennie nem tudom miért számít. Mégha nem is olyan szép, vagy tehetséges, megérdemli hogy szerethesse magát, büszke legyen magára.


Javaslom értékeld át a képet a lányról, hogy mennyi a valóság, és mennyi az amire csak következtetsz/ odaképzelsz.

Persze lehet hogy szimplán unszimpatikus, van ilyen, de ez a fajta agresszió túl sok olyasvalakinek aki valójában semmit nem árott neked.


Még akkor megérteném, ha tegyük fel beszólogatna, vagy piszkálna, kibeszélne, terjesztene rólad valamit, de azt mondtad nem csinált semmi ilyet. Nincs okod utálni, ha szimplán nem kedveled pedig csak kerüld el.

2020. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Neked egy pszichológus meg egy dühkezelési terápia kéne.
2020. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Örülök, hogy 9 nem lett lepontozva...Nem értem, hogy ha nem kedveled.Miért is foglalkozzól vele, mikor nincs is ott?
2020. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha szép lenne, miért lenne több joga beképzeltnek lenni. Szerintem a beképzelt embereknél sokkal rosszabbak azok, akik szerint ha valaki szép, annak "van mire" egoistának lennie, és többet érnek emberileg, mint aki nem szép.
2020. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is ezt gondolom. A beképzelt egoista embernél rosszabb nincsen.
2020. szept. 2. 12:05
 20/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem ezt gondolod, mert leírtad, hogy szépnek hiszi magát, de szerinted nem az. Tehát ha szép lenne és beképzelt, az más lenne, különben ezt nem emelted volna ki.
2020. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!