Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Postásnak bunkóság lenne...

Postásnak bunkóság lenne megmondani hogy ne merjen bejönni a házba de még a portára se?

Figyelt kérdés
Magyarul ne merjen bejönni a kapun ha nyitva van akkor se. Ha nem megy ki senki menjen el. Szerintem alapból így kellene viselkednie. Nem úgy hogy még a házba is bejön, és itt ordibal hogy sziasztok. Pont az autós oktatóval telefonáltam. Saját otthonomban köteles vagyok ezt tűrni? Oké hogy vidék meg mindenki ismer mindenkit de akkor is. Ez magán terület sértés. Sajnos rá lett erre szoktatva máshova is bemegy ha be tud, de én már unom. Nem hiszem hogy ehhez joga lenne. Most olyan ideges voltam nem tudtam volna szépet mondani ennek. Mit képzel? Még rendőr se jöhet ide be, csak ha papírja van magyarul parancs.

2020. szept. 28. 10:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Minek kell nyitva tartani a kaput? Az hogy a postás bemászik, csakis Te tehetsz.
2020. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha zavar, zárd be a kaput. Nyilván nem kéne neki. Én mondjuk örülnék ha legalább megpróbálná kézbesíteni a csomagot, nálunk ha a bejárati ajtó tárva nyitva van, akkor is inkább csak bedobja az értesítőt... Szóval a kettő nagyképességű átlaga jó.
2020. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen, az hogy nincs kulcsra zárva az nem azt jelenti hogy be lehet jönni. Ez olyan mintha én bemennék hozzád. Mert nyitva volt a kapu.
2020. szept. 28. 10:19
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a stílusban igen. Először udvariasan kérd meg, hogy ha mindenáron neked kell átadni az üzenetet, akkor csengessen, amúgy meg tegye a leveleket a postaládába.


Ha két kedves kérés után is csinálja, akkor lehet.

2020. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha annyi eszed sincs, hogy kulcsra zárd a kapudat, akkor legalább egy táblát tegyél ki, hogy "magánterület, belépni tilos!", bár lehet neked ez is túl nehéz lenne.
2020. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Oké, vidék. Az is az "oké, vidék" része, hogy nyitva van a kapu, mikor nem akarod, hogy bejöjjön.
2020. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg hogy szóljon hozza, hogy nem.jon be, mert hozol egy kutyát
2020. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
11%
Őszintén, hol eletszerű, hogy kulcsra zárod a kaput, ha otthon vagy.
2020. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, ALAPVETŐ lenne hogy nem megy be a telkedre. Ezek után miért lenne bunkóság szólni?
2020. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, azt mondod inkább menjen el! Igazad van, tegye ezt!

Mennyivel jobb ha minden pénz küldemény, ajánlott levél miatt be kell, hogy menj a postára munkaidőben! Bedobja az értesítést, te meg keríts rá időt és alkalmat!

Neked akart jót, hogy ne kelljen külön szaladgálnod...

2020. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!