Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Postásnak bunkóság lenne...

Postásnak bunkóság lenne megmondani hogy ne merjen bejönni a házba de még a portára se?

Figyelt kérdés
Magyarul ne merjen bejönni a kapun ha nyitva van akkor se. Ha nem megy ki senki menjen el. Szerintem alapból így kellene viselkednie. Nem úgy hogy még a házba is bejön, és itt ordibal hogy sziasztok. Pont az autós oktatóval telefonáltam. Saját otthonomban köteles vagyok ezt tűrni? Oké hogy vidék meg mindenki ismer mindenkit de akkor is. Ez magán terület sértés. Sajnos rá lett erre szoktatva máshova is bemegy ha be tud, de én már unom. Nem hiszem hogy ehhez joga lenne. Most olyan ideges voltam nem tudtam volna szépet mondani ennek. Mit képzel? Még rendőr se jöhet ide be, csak ha papírja van magyarul parancs.

2020. szept. 28. 10:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9es, mert az egy falu.
2020. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

#11

És? :D

Falun élek, továbbra se értem, hogy miért lenne bunkóság rászólni a bunkó postásra.

(#9)

2020. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
3%
Hát nem tudom, én születésem óta vidéken élek, de itt is legfeljebb a c.telepen jellemző, hogy a kaput és a bejárati ajtót tárva-nyitva tartják az emberek (már ha van nekik). Nem is járkál be senki az udvarba vagy a házba, szép is lenne.
2020. szept. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

#13

Szerintem nem "tárva-nyitva", hanem "nyitva", értsd nincs kulcsra zárva. Nem sok olyan helyet láttam eddig, ahol kulcsra zárták a bejáratot úgy, hogy közben otthon voltak.

Amúgy... számít ez? Akkor se szabad bemenni más magánterületére, ha egyáltalán nincs is kerítés...

2020. szept. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
14. Én is pont ezt akartam írni.
2020. szept. 28. 12:58
 16/30 Micimacko67 ***** válasza:
51%

Kérdező, az előbb kérdeztem, de úgy látszik elkerülte a figyelmedet a kérdés...

Jobb lett volna, ha csak egy értesítést kapsz, hogy kocogj be barátom a postahivatalba munkaidőben, hogy a neked érkezett küldeményt átvedd?

Beleférne az idődbe vagy akkor meg azért háborognál, hogy a te időddel szórakozik a postás...?

2020. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
#16 Attól még csengetni illene, nem bemenni a házba (!!), ahonnan gyakorlatilag bármit elvihet.
2020. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Micimacko67 ***** válasza:
28%

Ha van csengő....ó igen...akkor kellene....

Erről nem szólt a kérdező, csak annyit, hogy kiabálással jelezte az ott létét a postás...

Aki lopni akar, az ritkán kiabál...legalábbis felénk nem ez a szokás!

2020. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
64%

#16

Értelmetlen kérdés, nem "jobb lett volna" kérdése, hogy bemászunk-e engedély nélkül más magánterületére.


Amúgy igen, én például SOKKAL jobban szeretem ha bedobja az értesítőt és akkor megyek el érte amikor nekem megfelel. :) Nem igazán értem az irányított kérdésed, mintha egyértelmű lenne hogy mindenki jobban szeret a kézbesítő időbeosztása szerint ugrálni....

2020. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#18


"Nem úgy hogy még a házba is bejön, és itt ordibal hogy sziasztok" ez mi?

2020. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!