Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elnézést a kérdésért, de...

Elnézést a kérdésért, de nőtársaim, miért van az, hogy bemegyek egy pláza wc-be és nem tudom normálsan elvégezni a dolgom, mert össze van pisilve, kakálva, vérezve az ülőke?

Figyelt kérdés

Kicsit kiborultam ma ezen, nem hiszem el, hogy nem tudunk ilyen dolgokra odafigyelni. Igen, csikart a hasam, rámjött az inger, siettem hogy dolgomat tudjam végezni erre egy örökkévalóság volt, mire találtam egy olyan fülkét, amelyik mindegyik felsorolt kritériumtól javarészt mentes volt. Iszonyú kiábrándító. Miért nem lehet úgy vécézni, ahogy otthon, miért kell rászarni az ülőkére meg tamponokat eldobálni, miért??


22L



2020. okt. 10. 21:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10es ezt is noi wcben tapasztaltad?? Mert ha igen, akkor errol beszelek, ilyet is hogy lehet csinalni hogy ott egy adag kaki es valaki arra dolgozik ra... Fujj!!
2020. okt. 11. 16:38
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, női volt. :/ Borzalmas. És nem egy ilyen ritka gusztustalan esetről tudok..
2020. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Milyen esetekkel találkoztál még? Mondasz példákat?
2020. okt. 11. 20:14
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Középiskolában a lány Wc-ben volt egy betét a kukában, amire rászart valaki. Aztán volt olyan, hogy a véres tampont felragasztotta az ajtóra, de előtte még jól összefirkálta vele a falat, meg tiszta vér volt a wc, mintha egy állatot öltek volna meg. Aztán meg néha jól szét is volt hányva...
2020. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Lazy Lover ***** válasza:
87%
A nővérem dolgozott szállodában na ő tudna mit mesélni... Ilyen téren ocsmányak a nők
2020. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem azért csinálják, mert nem nekik kell a vécét takarítani. Anno a koliban is láttam pár vérrel és szarral a vécéajtóra rajzolt absztrakt művet, külsőre csillivilli lány után telefosva a wc-t, wc mellett kulát, random szétdobált betéteket. Érdekes módon amikor olyan kolim volt hogy a szobának saját budi járt, nem volt ilyen mert azt a szoba lakóinak kell takarítani. Albérletben se tapasztaltam ilyet, csak olyan helyeken (koli, pláza, áruház) ahol takarítanak az ember után.
2020. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor imádom, hogy a közhiedelem szerint a férfiak az igénytelen taplók. :)
2020. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Metionin ***** válasza:
86%
17. ja amúgy...diákként takarítottam részmunkaidőben és annyi különbség volt a férfi és a női budi között, hogy a férfiben csak pisi meg kaki volt, a nőiben vér is. Az igénytelenség nem nemfüggő.
2020. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Akik kikenik az ajtót/falat sz*rral, azoknak olyan a személyiségük, hogy hatalmat akarnak gyakorolni mások felett, és így érik el abban a helyzetben. Az ilyeneknek hiába mondja az ember, hogy ne csinálják, mert ők éppen azért csinálják, hogy másokkal kicsesszenek. Nekik ez okoz örömet.
2020. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen helyeken gyakrabban kéne takarítani. Felvenni még egy embert ha másképp nem megy. Mert az egy dolog, h szétbarmolják a wc-t, de utána miért nem takarítják össze?
2020. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!