Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elnézést a kérdésért, de...

Elnézést a kérdésért, de nőtársaim, miért van az, hogy bemegyek egy pláza wc-be és nem tudom normálsan elvégezni a dolgom, mert össze van pisilve, kakálva, vérezve az ülőke?

Figyelt kérdés

Kicsit kiborultam ma ezen, nem hiszem el, hogy nem tudunk ilyen dolgokra odafigyelni. Igen, csikart a hasam, rámjött az inger, siettem hogy dolgomat tudjam végezni erre egy örökkévalóság volt, mire találtam egy olyan fülkét, amelyik mindegyik felsorolt kritériumtól javarészt mentes volt. Iszonyú kiábrándító. Miért nem lehet úgy vécézni, ahogy otthon, miért kell rászarni az ülőkére meg tamponokat eldobálni, miért??


22L



2020. okt. 10. 21:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyeneket legtobbszor, nyilvan nem a normalis vasarlok csinaljak, akik fel ora alatt elintezik a dolgukat es hazamennek. Hanem az ilyen plazapatkanyok, akik eletvitelszeruen tartozkodnak a plazakban. Akikrol mar messzirol latszik hogy troger bunozok, elmebetegek, drogosok, es a plazakban es kornyeken elik ki magukat. Ezeknek az ilyen undormany videlkedes teljesen megszokott, talan felsem fogja a primitivseguket.
2020. okt. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%

Láttál egy undorító női wct = a teljes női nem igénytelen.

Én meg láttam egy részeg pasit bepisilni.

Most ebből is vonjak le általános következtetéseket?

2020. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező igazad van, jogos, hogy kiakadtál. Sajnos a plázákba minden söpredéket, gyökeret beengednek.. és hát nekik is vannak szükségleteik. Ez meg a szintjük. Kétlem, hogy a helyzet változna a jövőben. A társadalom szellemi szintje inkább lefelé tart, mint föl. Ne feledjük el a rohamos ütemben a többségbe kerülés felé tartó 8 osztályos, de BMW-kel villogó kisebbséget. Tizenöt év múlva már ők jelentik a nagy átlagot, ugyanezzel a mentalitással. Akkor már a buszok is össze lesznek sz. Ne legyen igazam.
2020. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
36%

Férfi vendéglátós vagyok,a tapasztalatom az, hogy kivétel nélkül mindíg a nöi WC- néznek ki gusztustalanul. A férfiak sem angyalok, de a nök !!

Valami borzalmas a higiéniájuk.

2020. nov. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
4%
Milyen érdekes, hogy még névtelenül sincs egy nő sem itt, aki beismerné, hogy igen, valóban vannak olyan nők, akik rendetlenek a wc-ket illetően! Miért kell tagadni még mindig, amikor ennyien látják, tudják ezt?
2020. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Metionin ***** válasza:
100%
25. Dehogynem, többen is írtuk fentebb hogy mi is tapasztaljuk.
2020. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én csak egy öt percre szeretnék körülnézni annak a fejében, aki azt gondolja, "nem otthon vagyok, összekenek mindent szarral".
2020. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!