Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nagyképűek, undokok, beképzeltek? Miért kell 16 évesen cigizni, drogozni stb. Miért vannak ennyire elszállva maguktól?

Ez minek köszönhető? A társadalmi elvárásoknak vagy vmi másnak?

Tudom, hogy vannak kivételek, de sajnos egyre kevesebb.:(

18/F



2020. okt. 22. 22:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért nézzük már meg azt a drága 60-as éveket, pláne nyugaton! A hippik milyen tivornyákat, orgiákat és drog bulikat csaptak, ma meg tisztes nagyszülő a többségük. Az emberek változnak és megkomolyodnak idővel, ez mindig így volt és így lesz.
2020. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Miért ilyenek? Mert a nagymama nem nevelte meg anyukát, aki előtt így nem volt példa, hogy hogyan kell gyereket nevelni.

De csatlakozom azokhoz, akik azt írják, hogy nem mindegyik ilyen. Ismerek én is pár fiatalt, akikkel értelmesen el lehet beszélgetni, és még oda is figyelnek arra, amit mondok, adott esetben tanácsot kérnek. És tudod miért? Mert érzik, hogy egyenrangú félként kezelem őket, és nem felejtettem el, hogy milyen is az ember, amikor fiatal.

Szó se róla, ahhoz képest, mikor én voltam az általad említett életkorban, egy kissé elszaladt a ló. De ez mind mind azon előző nemzedékek hibája, akik nem nevelték normális értékekre a gyerekeiket vagy nem álltak előttük példaként.

Meg azért majd meg fogod te is látni, hogy az előző generáció mindig kicsivel "korcsabbnak" látja a saját maga után következőt.

2020. dec. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!