Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet olyan nőt találni,...

Hol lehet olyan nőt találni, aki képes főzni és takarítani?

Figyelt kérdés
Rengeteg lánnyal ismerkedtem már meg tinderen és élőben is, de egyik se szerette a házimunkát. Az exem is inkább étterembe ment, csak főzni ne kelljen (természetesen mindig én álltam a költségeket). Már unalmas, hogy nekem kell mindig főznöm, mert a nők nem akarnak. Mi a baj a mai 20-25 éves nőkkel? Úgy néz ki tényleg a 35-40 éves nőkre kell startolnom 25 évesen.
2020. nov. 19. 14:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
iROBOT :)
2020. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Vannak olyan munkaközvetítők, akik bejárónőt meg szakácsot is biztosítanak, szerintem ott biztos találsz.
2020. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Minek főzni, amikor mekibe is lehet menni?
2020. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%

Keress vidéken, vagy Erdélyben, ott esélyesebb!

Egyébként én is a bejárónőkölcsönzőt mondanám.

Lehet, hogy még jobban is jársz anyagilag.:)

2020. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Neked bejárónőkell nem pár.
2020. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz. Nem azt mondtam, hogy bejárónőt keresek, mert mint írtam is mindig én csináltam itthon mindent. Meg tudom csinálni én is a ház körüli teendőket (4 évig voltam kolis az egyetem alatt, szóval hozzászoktam, hogy mosok, főzök, takarítok). De nem is olyan nőt akarok, aki egy poharat nem tud elmosni és egy rántottát nem tud elkészíteni. Nem érzem fairnek, hogy megcsinálok mindent miközben a nő sorozatot néz vagy éppen fodrásznál/műkörmösnél ül az én pénzemen.
2020. nov. 19. 14:50
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
El kell szomorítsalak, nem sokan szeretik a házimunkát, én sem azért csinálom, mert imàdok a konyhában robotolni órákat, vagy olyan jó dolog a budit sikálni. Az más, ha egyáltalán nem csinálja ezeket a dolgokat, csak tesped meg elvárja, hogy kajálni vidd. Kezd azzal az ismerkedést, hogy szokott e főzni, esetleg szeret is stb.
2020. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen körökben ismerkedsz? A klasszikus háziasszony nevelést a kevésbé modern felfogású rétegekben kellesz keresned, viszont ne lepődj meg, ha rád lesz teljesen hárítva a kereset biztosítása.


Én meg a barátnőm közösen szoktunk takarítani/főzni, kivétel amikor otthon van egyedül én pedig dolgozom, olyankor valami házimunkát csinál, hogy ellensúlyozza az én befektetett munkámat, csak otthon.

Szerintem a házimunkát mindketten egyformán utáljuk, viszont én rend szeretőbb vagyok nála pár fokkal.

2020. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy nem az ilyen rib*nc-típusú lányok közül kellene válogatnod, és akkor nem lenne ilyen problémád. Ha te folyton olyan nőkkel jössz össze, akik a pénzeden ülnek a műkörmösnél, annak az az oka, hogy valamilyen okból kifolyólag ilyen körökben mozogsz.


Keress átlagos, kedves lányokat és kész. Az én környezetemben mindenki tud főzni és takarítani, igaz, a férjeink is csodás átlagemberek.

2020. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

#6

Férfiként írom neked, hogy a mai 20-25 éves lányok nem fognak neked főzni, mert nem tudnak. Sokszor még az anyjuk sem.

És miért nem tudnak? Mert nem érdekli őket. Más világ van már.

Takarítani meg nem fog nálad egy barátnő, mert nem ezért találkozik veled. És nem hülyeség a vidék meg Erdély, de inkább Erdély.

2020. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!