Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet olyan nőt találni,...

Hol lehet olyan nőt találni, aki képes főzni és takarítani?

Figyelt kérdés
Rengeteg lánnyal ismerkedtem már meg tinderen és élőben is, de egyik se szerette a házimunkát. Az exem is inkább étterembe ment, csak főzni ne kelljen (természetesen mindig én álltam a költségeket). Már unalmas, hogy nekem kell mindig főznöm, mert a nők nem akarnak. Mi a baj a mai 20-25 éves nőkkel? Úgy néz ki tényleg a 35-40 éves nőkre kell startolnom 25 évesen.
2020. nov. 19. 14:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy elvárásaim egyébként. Sok szép, "plázacica" lánnyal ismerkedtem már, úgyhogy tudom, nem ők az eseteim. Jól állok anyagilag, van egy jól fizető munkahelyem, szóval nem várom el, hogy a nő fizessen helyettem, sőt. Jómódú családban nevelkedtem és belém is nevelték, hogy a férfi fizet, ő gondoskodik a családjáról.

Én se szeretek takarítani, de ennek ellenére is meg kell csinálni, mert alapvető dolog, hogy rend legyen körülöttem, rendetlenségben nem tudok dolgozni.

2020. nov. 19. 14:59
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, 8 éve házas, gyerek mellett is mosok főzök takarítok.

A tesóim, a sógornőm, a barátnőim is.

Mág a pesti barátnőim is.

Mi Bp. mellett élünk.

Férjem egyik haverja olyan, hogy 90-60-90es bombázót akar csak, más nő szóba sem jöhet.

Azok meg általában nem a konyha meg a wc sikálás köreiben mozognak.

Pedig nála is ez elvárás..

Nem lehet hogy te is ilyen extra külsőt vársz el?

2020. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Volt olyan barátnőm, aki 163cm magas volt és 82 kg.
2020. nov. 19. 15:14
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja most látom amit írtál..

Hát pedig lehet te sem látod..

Egyszerűbb lányokat keress.

2020. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem észre sem veszed, hogy te magad vagy, aki ilyen tipusú lányokkal akarsz ismerkedni.
2020. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom, nekem rengeteg ismim van, és mind házias. Akkor rosszakat fogsz ki.
2020. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Képes vagyok rá, megcsinálom. De azzal fogok összeköltözni, aki helyett nem kell csinálnom.
2020. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Fhu, akkor én vagyok a rémálmod 😂.


Utálok főzni, egyedül akkor csinálok valami rendes ételt ami nem mikrózott fagyasztott nuggets, amikor másnak csinálom. Egyébként minek törjem magam?

Ha ismerős jön át kajálni, főzök amit kell, de egyebkent nincs értelme.


Takarítani se szeretek. Megcsinálom ha kell, de nem igazán nekem való. 😂


Együtt éltetek, vagy hogy derült ki a házimunka iránti kedvetlenség az exednél? Mert ha csak fogtad es megcsináltad, akkor a helyében én is csak nyugtáztam volna hogy:" jah, de jó, megcsinálja!"

Vagy megkérted rá egyszer is? Csak mert épeszű ember nem végez kelletlen munkát ha van aki elvégzi.


Étterembe pedig élménynek megy az ember általában; randi, ünneplés, etc.

2020. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Havi 200-nál több órát dolgozok, van egy kutyám, takarítok, hetente párszor főzök, de a sütést jobban élvezem. 25 éves vagyok, jövőre férjhez megyek.

Szerintem keress egy olyan lányt, aki magadért szeret, nem a pénzedért.

2020. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Mint általában mi emberek, Te is ok nélkül általánosítasz. NEM MINDEN fiatal olyan, amire panaszkodsz, legfeljebb olyanok vonzanak Téged, mint a mágnest. Én is ismerek fiatal lányokat, férjezetteket, akiknek nem gond a főzés, sütés, sőt - élvezik csinálni a munkájuk mellett.
2020. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!