Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehet olyan nőt találni,...

Hol lehet olyan nőt találni, aki képes főzni és takarítani?

Figyelt kérdés
Rengeteg lánnyal ismerkedtem már meg tinderen és élőben is, de egyik se szerette a házimunkát. Az exem is inkább étterembe ment, csak főzni ne kelljen (természetesen mindig én álltam a költségeket). Már unalmas, hogy nekem kell mindig főznöm, mert a nők nem akarnak. Mi a baj a mai 20-25 éves nőkkel? Úgy néz ki tényleg a 35-40 éves nőkre kell startolnom 25 évesen.
2020. nov. 19. 14:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok is és szeretnék is főzni, állítólag úgy főzök, mint a nagymamák. Takarítani is nagyon szeretek, szeretem a rendet magam körül. Szóval ja, ne általánosíts. Sajna rólam már lecsúsztál, mert férjnél vagyok. :D

26N

2020. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

En is szeretek fozni/sutni, kreativkodni a konyhaban meg jo latni, amikor joizuen esznek az etelbol, amit keszitettem. Mosni szeretek meg mert az nem jar nyuggel, neha mosogatni ha porgos kedvemben vagyok es zenet hallgatok kozben. A tobbi hazimunkat viszont utalom.

DE! Az en parom peldaul baromira belekenyelmesedett abba, hogy ezeket en megcsinalom es egyaltalan nem vigyaz a rendre. A konyha mint a disznool, miutan hasznalta, a szetdobalt, szekrenybe begyurt mosnivalo ruhakrol nem is beszelve. Meg a borotvalkozas utan ott felejtett szorrol. Annyiszor kellett rendet rakni utana, hogy megutaltam az egeszet. Fozni is utalok mostanaban, mert hihetetlen, hogy egy darab elmosott edenyt nem lehet talalni, mert o addig veszi elo a tiszta dolgokat, ameg el nem fogynak es minden koszos nem lesz. En meg mosogassak a felnott ferfi utan, na azt lesheti, beleuntam! Elkezdtem nem megcsinalni helyette es fel is tunt neki, mostanaban mar ra is szolok, hogy igenis alljon neki megcsinalni, vagy ehen marad.

Sok no emiatt nem hajlando mar ilyenekre, nem egy ilyen esetrol tudok mar. Modern vilagban elunk amugyis, lassan fozni dragabb lesz, mint beugrani valahova enni es azutan mosogatni sem kell. A cicababak meg biztosan nem fogjak megcsinalni helyetted, van plazacicus ismerosom es o meg maga utan sem csinalja meg, rahagyja az anyjara, pedig mar 23 eves o is.


23/N

2020. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Jó párszor megkértem rá az exemet, hogy készítsen valami finom vacsorát, ha haza megyek, mert munka után edzeni járok, de sose csinált semmit. A végén nekem kellett főznöm. Hiába kértem bármire is, nem volt hajlandó semmit se megcsinálni.

Én szeretek főzni, nem is azzal van a baj, csak tudjátok milyen az amikor túlórázni kell a munkahelyeden, és mire hazaérsz semmi erőd nincs. Na ilyenkor jó lenne, ha nem nekem kellene vacsorát készítenem. A takarításról meg nem is beszélve.

2020. nov. 19. 17:19
 24/31 A kérdező kommentje:
#21 nem ismerkedni jöttem ide, csak érdekel mások véleménye a témával kapcsolatban.
2020. nov. 19. 17:21
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen az nem "nő", hanem "lány".


Sajnos addig kellesz keresgélned, amíg találsz egyet. Léteznek, nyugi.

2020. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
Egyre nehezebb lesz, már rég nem háziasszonyt nevelnek a lányokból, hanem prostit... Nem csak a szülők hibája ez, de javarészt. Nyolcéves kislány anno ott volt anyukájával a konyhában ma meg ott van a telefonon,twitteren, Facebook,instagram és ott lesz húsz évesen is a valagát mutogava.
2020. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó, kérdező, értjük mi a problémád és igazad van, egy nőnek is ki kell vennie részét a háztartásban.


De abban nincs igazad, hogy minden nö ilyen, sőt... a te hibád,hogy ezt a típust keresed.

2020. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24%
Szegény nő, nem házvezetőnőnek akarna állni gondolom.
2020. nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%

Nagyvárosban szerintem felesleges keresned, vidéken, kis falukban viszont meg normális, hogy mindneki magának főz, mivel nincs nagyon más opció. Nagy városban nincsenek rászorulva az emberek, valószínűleg azért nem tanulják meg mert nincs rá szükségük.

Én vajdasági vagyok, 25 éves, és kiskorom óta főzök-takarítok, nálunk ez normális, mivel kisebb városban élünk, nem tudunk minden nap mekizni, vagy étterembe járni. Tüzelnünk is önállóan kell. De ha mondjuk nagy városban élnék ez már nem lenne kivitelezhető. Akkor én is szívesebben járnék menzára, étterembe, mert ha 4-kor végzek a munkámmal, már nincs idő főzni, miután egy átlagos hazaút a városból 2 óra.

Viszont azt azért ne várd el, hogy ez egyedül a nő feladata legyen. Persze jó az, ha mindketten főztök, osszátok meg, nem bejárónőt kell keresni, hanem párt magadnak. Ha pedig ennyire zavart, miért nem tanítottad meg főzni, legalább valami egyszerűt, hogy nem mindig te főzz? Vagy rendeljetek akkor, ha neked nincs kedved főzni épp.

2020. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyvárosban szerintem felesleges keresned"


Miért, szerinted nagyvárosban kinek van rá pénze meg kapacitása, hogy mindennap rendeljen és étterembe járjon? :D :D Olyan hülyeségeket írtok, hogy az hihetetlen :D

2020. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!