Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire voltam szánalmas így...

Mennyire voltam szánalmas így a boltba?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, szoc. fóbiám van, félek mindenkitől és mindentől.


Vagyok a boltba és a Tescoba minden második kassza van nyitva, polcoknál volt a sor vége tehát ilyen Y alakba a Y jobb oldalán voltam balra voltak a konzervek nem láttam, hogy másik oldalt is vannak vásárlók amikor a kasszához értünk néztük egymást, hogy ki jön ki elé. Én bennem meg egy poén jutott felszínre, mondom , "kő papír olló?" nevetett a , mondom, komolyan " gyere játszuk le , kő papír ollóval" mondta, nem menjek csak, aztán be akartak állni a sor végére , mondtam háát ez necces lesz, mert 4-en voltak már mögöttem, mondom , állj elém, nyugodtan mert vita lesz.. elém állt és megköszönte. Akkor látom, hogy kigyúrt csávó volt akinek a nyakán volt egy tetkó. És én meg azt mondtam, hogy "játszuk le".


Végig féltem kitolni a kosarat a kocsiig azt hittem megver. Én ilyen dagadt mamlasz vagyok, volt miért félnem , egy nyuszi vagyok.


Mit gondoltok? Nekem ég a pofám.


2020. nov. 27. 18:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ma olyat álmodtam, hogy 3 c rámtámad késsel. Eddig ilyen nem volt. :(


Igen, magamban már eldöntöttem, hogy előre engedem csak egy kis poént akartam , de erre volt 1 másodpercem , így jött össze. Eleve nem szeretek boltba járni.

2020. nov. 28. 10:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van egy tetoválása a nyakán, még nem fog megkéselni. Mint látod, kedves volt, maga elé akart engedni, mikor te tetted ugyanezt, megköszönte. Poénra vette a dolgot, feleslegesen aggódtál és aggódsz még most is
2020. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!