Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is elborzaszt és frusztrá...

Mást is elborzaszt és frusztrál az öregedés gondolata ? Örülnétek ha mondjuk úgy élnétek 70-80 évig hogy mondjuk 20 évig öregedtek, és gyakorlatilag mondjuk 80 évesen, hamvas szép testtel 20 éves testben vagytok?

Figyelt kérdés
Nem akarok ráncos lenni, megcsúnyulni, löttyedt testtel, nagy táskákat a szemembe, betegségeket, szívbaj, potenciacsökkenés, demencia stb...

2020. nov. 30. 20:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Én a baktövist csak azért írtam, mert erről tudom, hogy elvileg ilyen hatása van, de a múltkor tényleg beszéltek egy szerről, ami visszafordítja az öregedést, és az nem a baktövis volt, azt hiszem nem mondták ki mi az. De amúgy pár napja volt róla szó a Bochkoréknál, youtube on fent van, ha valaki akarja megtalálja. Nem tudom pontosan melyik nap volt, de pár adást simán végig lehet hallgatni.
2020. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológus tudna segíteni az öregségtől való paranoiádon. Az öregség nem betegség, hanem egy természetes folyamat, ha te ezt nem tudod elfogadni, akkor bocs, de valami nagyon nincs rendben odabent.
2020. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
22-es: Ki akar ráncos bőrt, ízületi fájdalmakat, táskákat a szem alá, memóriazavart, gyengeséget, időskori demenciát, járókeretet stb.. ?
2020. nov. 30. 20:53
 24/41 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, senki nem akar... attól még ez lesz veled is, ebbe jobb, ha belenyugodsz. A mi életünkben még nem lesz mód az örök fiatalságra.
2020. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Mindenki tegye a szívére a kezét, ki ne akarna örökre fiatalos testben maradni ? Mondjuk úgy tizen-huszonéves testben.
2020. nov. 30. 20:55
 26/41 A kérdező kommentje:
Olyan sok betegségre van gyógyszer, az öregedés megállítására miért nincs ?
2020. nov. 30. 20:58
 27/41 anonim ***** válasza:
Te nem érted a kommenteket... 🙄 nyilván ha lenne módja, akkor oké, de mivel jelenleg nincs, ezért a legjobb dolog, amit tehetsz magaddal, hogy elfogadod a sorsodat. Verheted itt magad, még fogsz öregedni es ráncos leszel te is, sőt, meg is halsz. Mint ahogy mindenki, aki megszületik.
2020. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"Mondjuk úgy tizen-huszonéves testben."


Aki vigyázott rá és volt módja viszonylag egészségesnek maradni nem akar örökké fiatal testben élni.

2020. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
27-es: Ki tudja, lehet egyszer kifejlesztenek valamit, amitől nem halnak meg az emberek. Mert ha nincs öregedés, akkor halál sincs, nem ?
2020. nov. 30. 21:05
 30/41 A kérdező kommentje:
Pici csavart viszek bele. Ha feltalálnának valami szérumot, amit beadsz és nemcsak megállítaná az öregedést, hanem fiatalítana, és az ember újszülött csecsemőként halna meg ? Mondjuk a csecsemő ugyanúgy magatehetetlen mint egy 90 éves öregasszony...
2020. nov. 30. 21:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!