Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is elborzaszt és frusztrá...

Mást is elborzaszt és frusztrál az öregedés gondolata ? Örülnétek ha mondjuk úgy élnétek 70-80 évig hogy mondjuk 20 évig öregedtek, és gyakorlatilag mondjuk 80 évesen, hamvas szép testtel 20 éves testben vagytok?

Figyelt kérdés
Nem akarok ráncos lenni, megcsúnyulni, löttyedt testtel, nagy táskákat a szemembe, betegségeket, szívbaj, potenciacsökkenés, demencia stb...

2020. nov. 30. 20:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vágyok a fiatalkori testemre,jó nekem a mostani 40 éves is.De ennél tovább nem akarnék öregedni,fene sem akar ronda és beteg öregnéne lenni.Amúgy az izületi gondok általában 35 éves kor körül kezdődnek,nem kell ehhez öregnek lenni.
2020. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 90 éves nőt leöregasszonyozol, azt jelzi semmire sem tartod ezért pánikolsz, szűkölsz az öregség miatt. Egy korához képest fitt, aktív időskor adhat örömöt, de ha öregasszonyként tekint rád a környezeted akkor persze, hogy nem.
2020. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Amúgy nézz már szét majd nyáron a strandon a "löttyedt tinik" között :D mivel jobb az ő életminőségük, ne félj az idősödéstől kérdező!
2020. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Most egy 80 éves házaspárnál lehet nincs is meg annyira a "kémia".
2020. nov. 30. 21:32
 35/41 A kérdező kommentje:
Tegyük fel lenne egy szérum, amit ha beadtok magatoknak, fiatalodtok évről-évre, mintha az időben visszamennétek, de csak fizikailag, a tudatotok nem változna és csecsemőtestben halnátok meg. Na ez már a horror kategória :D :D :D
2020. nov. 30. 21:41
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem a testi, külső változásoktól félek. Az az élet rendje. Az egészségem romlásától rettegek. Nem akarok komoly betegséggel, rozzantan élni.
2020. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nem is az elcsúnyulással van bajom, hanem egy 80-as test egészségi állapotát azért sokkal nehezebb fenntartani mint egy 30 évesét. Őszintén szólva én a szellemi leépüléstől, Alzheimertől és társaitól félek.
2020. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a félelmetes, hogy egyszer majd nem tudom magamat ellátni.Azt jobb lenne nem megélni.

Ha mondjuk egyedül már nem tudnék kimenni a wc-re.

Annak a gondolata, hogy pelenkázzanak,rémísztőbb a ráncoknál.

Inkább ilyen okból kifolyólag

Szeretném ha a testem sokáig fiatalos maradna.

2020. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Engem az borzaszt el hogy minel idösebb vagyok es ez miatt minel idösebb ffit kell "keresnem", annàl jobban nem talàlok senkit mert vállalhatatlanul rondàk. Akivel utcan is megbámulnak hogy kivel àllt màr szoba ez a csaj jesszus. Tiszta égö netröl talàlkozni. Es mindig csalodom elöben.
2020. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
54%

Olyan 55, 60, 70 éves akarok lenni akire fiatalkoromban azt mondtam hogy na így szeretnék kinézni ha oda kerülök. Tehát nem is az öregedés zavar hanem hogy hogyan öregszek. De a legjobban én is a betegségektől félek, arra hogy másra fogok szorulni.

39. Megértem. Egy férfi általában fiatalabb nőt, esetleg korabelit keres, csk ritkán idősebbet. Így drasztikusan lecsökken a lehetőség egy nőnek ha a párválasztásról van szó.

2020. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!