Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is elborzaszt és frusztrá...

Mást is elborzaszt és frusztrál az öregedés gondolata ? Örülnétek ha mondjuk úgy élnétek 70-80 évig hogy mondjuk 20 évig öregedtek, és gyakorlatilag mondjuk 80 évesen, hamvas szép testtel 20 éves testben vagytok?

Figyelt kérdés
Nem akarok ráncos lenni, megcsúnyulni, löttyedt testtel, nagy táskákat a szemembe, betegségeket, szívbaj, potenciacsökkenés, demencia stb...

2020. nov. 30. 20:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak megállítja, de vissza is fordítja az öregedést valami szer.
2020. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
11-es Neeeeee!!! KELL NEKEM ABBÓL A SZERBŐL, ADJON VALAKI LÉCII!!!!
2020. nov. 30. 20:36
 13/41 anonim ***** válasza:
52%
😁 Nem emlékszem mi volt ez, de amúgy van egy ilyen növény, ami ezt csinálja, a baktövis. Olvass utána. Én is szedtem egy darabig, lehet kapni kapszulát és elég olcsó is.
2020. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk ez csak késlelteti azthiszem, nem fordítja vissza..
2020. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
#13 és használt?
2020. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Abbahagytam, mert egyszer nagyon elkezdtem szédülni, és semmi mást nem szedtem, csak ezt, megijedtem, hogy nem-e ez okozza. Valószínűleg nem, legalábbis nem hiszem, folytatni akarom majd, csak most más vitaminokat is szedek, nem akarok annyi mindent egyszerre. De sok ismert ember szedi egyébként, pl Sarka Kata, aki valljuk be úgy néz ki, mint egy 15 éves.
2020. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogy használt volna már, ha lenne bármiféle csodaszer már gyilkolnák érte egymást az emberek és dollármilliárdokat érne a tőzsdén, még nincs ilyen találmány.
2020. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Lol, biztos a baktövistől 70 évesen is babapopsi bőre van.... le lehet itt pontozgatni, attól még az az igazság, hogy nagyon messze vagyunk attól, hogy ne öregedjen a test és kitoljuk jó pár évtizeddel az öregedést. Egyszer minden élet elmúlik, aki ezt nem képes feldolgozni, annak borzasztóan nehéz időskora lesz. A kórházak és az otthonok furcsa mód azért tudnak "pozitív" élménnyé válni, mert arra emlékeztet hogy élni kell és élvezni azt, mert a vég eljön, akkor is, ha baktövist eszel.
2020. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
#16 A Sarka Kata könnyen néz ki jól,nem hajnalban kel,hogy melózzon 12órában.Lehet smink nélkül nem is olyan nagy szám.
2020. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Elhihetitek, senki sem akarja.

De úgy látom három féle ember van.

1-es aki küzd.Botox,plasztika, csoda kenőcs minden.


2-es aki méltósággal tudja viselni a korát.csinos frizura és öltözék, kedves viselkedés.


3-as aki csak beletörödik.

Nem igazán érdekli a külseje szedett vedett ruha, fásult tekintet.Az a tipikus mikor jön már érte a halál.


De ez csak az én meglátásom.

2020. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!