Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki transznemű az mit érez?

Aki transznemű az mit érez?

Figyelt kérdés
Nem akarok sértő lenni, de nem értem azokat a kifejezéseket h aszexszualis, panszexuis, transz, stb. Nem vagyok vallásos de van férfi meg nő, a férfi meg*ugja a not, és ez a világ rendje. Lassan már azt érzem cinknek ha fiu létemre a lányokat szeretem és nem a tesom az. Hova fajul a világ.. 50 év múlva már múzeumban mutogatják majd a heterokat?

2020. dec. 2. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem régebben is volt ennyi meleg és transznemű, de csak az elmúlt X évben kaptak ekkora nyilvánosságot és azért tűnik úgy, hogy egyre többen vannak.
2020. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
91%

"a férfi meg*ugja a not, és ez a világ rendje"


Hát elég egyszerű világod lehet. :'D

2020. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
98%

Ha a távoli jövőben múzeumban mutogatnák a heterókat, akkor nem sok embernek lehetne mutogatni őket, mert hamar kihalnánk.


Kisebbségekről beszélünk, ezt vedd figyelembe.

2020. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
99%

"50 év múlva már múzeumban mutogatják majd a heterokat?"


Az amerikai lakosság 5%-a nem hetero, ez aztán tényleg hatalmas probléma...

2020. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan nem értem a heterókat...országszerte vagyunk pár millióan a 7 milliárból...tényleg úgy érzitek hogy kihalófélben lennétek,meg ti vagytok a ritkaság??? tényleg zavarjuk a kis lelki világodat a létezésünkkel?
2020. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

5!

Bocsánat, nem!

2020. dec. 2. 12:42
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

“ Nem akarok sértő lenni, de ...”

Ezek a mondatok olyan beszédesek:D tudjuk hogy mosdatás, a végére már rendesen agresszív lettél.

2020. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Arra meg külön kíváncsi vagyok a “punk”, mint kulcsszó mit keres ott:DDD
2020. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
94%
Ez, amit csinálsz, így ebben a formában csak provokáció, és abból is a szánalmasabb fajta. A kérdésedből tisztán látszik, hogy még csak minimálisan se néztél utána annak témának, amiről beszélsz, csak hallottál valahol pár szót, amikről csak annyit sejtesz, hogy valamilyen LMBT+ témához köthetők, de ezen felül azt sem tudod, mit jelentenek és mivel kapcsolatosak. Első lépésként azt javaslom, ezeknek a kifejezéseknek, amikkel dobálózol, keresd meg a jelentését. Rengeteg helyen megtalálhatóak, csak rá kell keresni. Utána foglalkozhatsz a véleményalkotással. De addig ne alkoss véleményt, amíg azt sem tudod, miről van szó!
2020. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
A transznemű azt érzi, hogy a biológiai neme nem egyezik meg a nemi identitásával. Valami rosszul van bekötve a fejükben. Tehát női testbe zárt férfi, vagy férfi testbe zárt nő. Nem lehet kellemes így élni, legyél kicsit empatikusabb.
2020. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!