Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki transznemű az mit érez?

Aki transznemű az mit érez?

Figyelt kérdés
Nem akarok sértő lenni, de nem értem azokat a kifejezéseket h aszexszualis, panszexuis, transz, stb. Nem vagyok vallásos de van férfi meg nő, a férfi meg*ugja a not, és ez a világ rendje. Lassan már azt érzem cinknek ha fiu létemre a lányokat szeretem és nem a tesom az. Hova fajul a világ.. 50 év múlva már múzeumban mutogatják majd a heterokat?

2020. dec. 2. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom feltűnt-e a történelemből, de az ok nélküli gyűlölködés sose vezet jóra. Mi a redvás f4szért nem lehet leszállni másokról?
2020. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
12%
Gyűlölködès? Miért lenne ez az?
2020. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
87%
#14-es, érdekes, engem sosem basztattak még melegek. Esetedben inkább arról lehet szó, hogy emberileg hulladékként viselkedsz és azt kapod vissza más emberektől (függetlenül, hogy meleg vagy hetero) amit adsz.
2020. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
86%

Ki basztatja a heterokat?:D

Találd már ki, hogy a fehér hetero férfiak vannak elnyomva. Idióta:D

2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
76%
#17-es, nem adom ki magamat annak. Két kapura játszok.
2020. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim válasza:
8%

#5

Nem azzal van baj, hogy éltek, mert arról nem tehettek, hogy megszülettetek. Azzal van a baj, hogy rá akarjátok erőltetni a hülye szexuális irányultságotokat a normális hetero emberekre, akik erre rohadtul nem kíváncsiak! Illetve, hogy azt mondjátok, hogy: "milyen jó szabadnak lenni!", pedig ez betegség, nem szabadság! Egyébként meg nem érzitek azt a hülye felvonulásaitokon, hogy hülyét csináltok magatokból? Azt akarjátok, hogy a gyerekeket már kis korukban is arra kelljen nevelni, hogy csak úgy lesz normális felnőtt ember belőle, ha a saját neméhez vonzódik, és elítéli a heterókat. Érdekes dolgozni meg nem akartok... , ja, és nem említi meg a történelem, hogy a háborúban ki mertetek volna állni magatokért (nem heterókért), mert féletettétek az irhátokat. Az egyházat is bántjátok, pedig semmi okotok rá, mert nem ártott nektek. Interneten, meg a média előtt: "Jahjj el kell hogy fogadjanak minket, mert mi is "emberek vagyunk!"" Pedig azt se tudjátok, hogy mit jelent az a kifejezés, hogy: "el van nyalva a menet". Vagy hogy ne csak ezzel jöjjek,: egy disznóvágáson egyből elbőgnétek magatokat.

És biztos lesz valaki, aki ebbe, amit írtam, bele fog kötni, mert nem tud meglenni nélküle, hogy ne neki legyen igaza ebben a témában, vagy jelenteni fog.

2020. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
97%

"csak úgy lesz normális felnőtt ember belőle, ha a saját neméhez vonzódik"


Nem erről szól az egész.

2020. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
92%
19, ki neveli a gyerekeket a heterók elítélésére, meg arra, hogy csak a homoszexualitás a normális? Mutass már nekem egy ilyen embert, mert nagyon kíváncsi vagyok, honnan szedted ezt. Gondolom, hiányoztál elsőben a suliból, amikor a szövegértelmezést vettétek, mert az, hogy a homoszexualitás IS normális, nem egyenlő azzal, hogy CSAK az a normális. A gyerekeinket MINDEN szexuális irányultság és nemi identitás elfogadására neveljük, ebbe a tied is beletartozik. Senkit nem ítélünk el olyasmi miatt, amiről nem tehet. Arról viszont te nagyon is tehetsz, hogy emberileg egy nulla vagy, és a saját begyepesedett kis világodon kívül minden másra gyűlölködéssel reagálsz, szóval a te fajtádat minden lelkifurdalás nélkül lenézzük, és a gyerekeinket arra tanítjuk, hogy soha ne legyenek ilyenek, mint te.
2020. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
97%
23, ha tényleg annyira tele van, miért nem tudsz egy konkrét példát mondani?
2020. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
86%

“ Azzal van a baj, hogy rá akarjátok erőltetni a hülye szexuális irányultságotokat a normális hetero emberekre “


Ilyenről én nem tudok. Csak az félti az identitását, aki nem biztos benne. Ajánlok szakemberi segítséget, ha kell.


A munka meg a disznóvágás nem tudom, hogy jött ide.

Tanulok, dolgozok, falusi vagyok, szóval disznóvágáson is vettem már részt, bár tény, hogy nem szeretek állatot ölni, de ilyen “elbszott” ember heterok között is van, nem az erőszak imádata teszi a férfit férfivá, bár lehet felétek ez máshogy van.

Gyanítom a melegek nagy része helyből különb ember, mint pl te neki futásból.

2020. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!