Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki transznemű az mit érez?

Aki transznemű az mit érez?

Figyelt kérdés
Nem akarok sértő lenni, de nem értem azokat a kifejezéseket h aszexszualis, panszexuis, transz, stb. Nem vagyok vallásos de van férfi meg nő, a férfi meg*ugja a not, és ez a világ rendje. Lassan már azt érzem cinknek ha fiu létemre a lányokat szeretem és nem a tesom az. Hova fajul a világ.. 50 év múlva már múzeumban mutogatják majd a heterokat?

2020. dec. 2. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
83%
60-as, azért, mert ha valaki az arcodba jópofizik, a hátad mögött pedig mindenfélét terjeszt rólad, azt kétszínűségnek nevezik, és nagyon undorító viselkedési forma.
2020. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
0%

De nem jópofizok az arcába, hisz nem is ismerem. Rohadt messze él, fogadok nem is hallott még Magyarországról ahogy sok másik amerikai sem. Akkor hogy jópofiznék a szemébe?

Na mindegy.

2020. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
83%
Mellesleg: ha valakinek esetleg hasonló a nemi identitása, mint Elliotnak, és elolvassa, amit te ide leírtál róla, neki is simán okozhatsz diszfóriát. Nem csak közvetlenül azt az embert bánthatod a szavaiddal, akiről beszélsz, hanem másokat is.
2020. dec. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

62: "nem is hallott még Magyarországról ahogy sok másik amerikai sem."


Ez egy bazi nagy tévhit. Amikor én jártam Amerikában, mindenki, akivel beszéltem, ismerte Magyarországot. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg amerikai zenész és színész van magyar származással vagy gyökerekkel, már csak ezért sem nagyon lehetséges, hogy ne tudjanak az ország létezéséről.

2020. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
0%

64, jó, de gondolom nem fog ide feljönni egy magyar oldalra, úgy, hogy nem is tud magyarul, meg ha tud is Magyarországról nem érdekli.


Hát én meg olvastam olyanok véleményét akik Amerikában ÉLNEK, és közülük sokan mondták, hogy nem ismerik, nem tudják hol van Magyarország, volt aki azt hitte, hogy az egy ország Afrikában és volt aki azt hitte, hogy németek lakják. Szóval vannak akik ezen a szinten vannak, hogy nem tudják, volt aki megkérdezte, hogy mi az?


Na mindegy. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy a színész akiről beszélünk nem fogja soha látni amit én írtam róla.

2020. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 harminezer oxigén ***** válasza:
83%

Sziasztok!


Én csak saját tapasztalatból tudok írni, a diszfófria igen súlyos dolgokat tud okozni. Sokan aki ide kommentelnek nem érzik hogy milyen az mikor nem érzed sajátodnak a testrészed, milyen mikor viszolyogva érinted meg wc-zés vagy fürdés közben. Milyen mikor a tükörből nem TE nézel vissza. vannak transzok akik tudnak együtt élni ezzel és elfogadják azt ami van. De sokan vagyunk akiknek ez nem megy.

Ha az ember folyamatosan azt kapja hogy, ezt és ezt kell tenned, te ilyen vagy stb holott teljesen más az illető akkor ez nem egészséges és vissza fog ütni. lehet hogy -20-30 év múlva lehet hogy 1 hónap mulva. Addig az ember szorong, depreszziós lehet stb.

Kicsit zagyva amit írok de azt mondom, ismerd meg a helyzetet, illetőt, mielőtt ítélkezel. Élni és élni hagyni.


Niki

2020. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:
63%
A dysphoria nagyon kellemetlen érzés főleg ha utána megpróbálod elnyomni és alkalmazkodni én megpróbáltam végül majdnem belehaltam ebbe és nem nem betegség ha bárki is ezt mondja a máshogy vagyunk huzalozva teljesen korrekt megfogalmazás.
2020. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!