Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi a legfontosabb...

Számotokra mi a legfontosabb a felsoroltak közül az életben, mi az az életcél, amivel leginkább tudtok azonosulni ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 01:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nekem nincs.Mert kerülöm a stresszt amennyire lehet.

Ez az egy életem van.

Van családom,de ez nem életcél, hanem az élet része.A munka és a pénz úgyszintén.A szórakozás és a hobbi is.

Szóval legyen meg az egyensúly.

Ha ez megvan, akkor boldog életet élek.

Miért akarnék mást?

4-es voltam.

2020. dec. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
#11 Ja, hát akinek bejött az élet mert úgy álltak a csillagok :D
2020. dec. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%

12 mindenkinek van beleszólása a saját életébe.

Éld úgy ahogy neked jó:-)

2020. dec. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Karrieristanak nem vallom magamat, a sport sem erdekel, meg a politika sem. Lefekudni se akarok barkivel. Kifejezetten csaladcentrikus sem vagyok. Emberekbol olyan kell leginkabb, hogy legyenek hozzam kozelallok. A minosegi emberi kapcsolatokat szeretem, amiben nem az erdek a motivacio.Persze kell kapcsolati halo, de nem az az elsodleges. Az anyagiak annyira erdekelnek, hogy finanszirozni tudjak hobbikat, es a szuleimnek segitsek es kb. ne kelljen sokat aggodnom az anyagiakrol. Tobb csak akkor kellene, ha ingyen adnak. Egyebkent partipicsa sem vagyok, a beszelgetos sorozeseket preferalom. Hiresseg sem akarok lenni, szeretek tengodni a mindennapokban ismeretlenul.A muveszet is csak hobbi szinten erdekel. Talan egyetlen belso vagyam, hogy egyszer irjak egy regenyt es kiadjak. De ez se a legbelso vagyalmam, amire legjobban vagynek. Talan az, hogy bejarjam a vilagot, es ezt kameraval megorokitsem, es tobb celorszagban elhessek. De amugy egy nem tul stresszes elet is eleg lenne, ugy hogy nem kell sokminden miatt aggodni, es megtudom valositani legalabb csak egy szeletet magamnak a munkan kivul.
2020. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
94%
Én csak mindig boldog akarok lenni abban amit csinálok. Szerintem ez a legfontosabb és a legnehezebb minden közül.
2020. dec. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek közül muszáj választanom, akkor az utolsó. Na nem azért, mert hatalommániás lennék, hanem mert így lenne lehetőségem formálni a világot. Lehetőleg egy jobb hellyé... Kissé idealista vagyok, sokszor ábrándozok egy ennél jobb társadalom, társadalmi rendszer megvalótításáról. Mi az ami működne, hogyan lehetne a legjobb mindenki és a környezet számára stb...
2020. dec. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
volt "szerencsém" belekóstolni a sok pénzbe, maradok inkább a karriernél és annál a célnál, hogy abból éljek kényelmesen, nyugodtan, amit szeretek csinálni.
2020. dec. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
47%
Nálam a család volt a nyerő,a másik még az emberi kapcsolatok,bár ez nem igazán fontos,a többi viszont számomra undorító,de csak mert régen ilyen voltam,régen mindegyiket bejelöltem volna.
2020. dec. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Emberi kapcsolatok nagyon fontosak. Mivel nekem jelenleg nincs igazán egy barátom se, ezért ennek érzem rendkívüli hiányát.
2020. dec. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ezek közül nem tudom, mit kellene megjelölnöm. Nem kell nekem kiterjedt ismeretségi háló, mindig is introvertált voltam, bőven elég, ha van az életemben néhány ember, akikkel valóban elmélyült, feltétel nélküli szereteten alapuló kapcsolatot ápolhatok. Nem kikötés, hogy családtagok/vérrokonok legyenek, egy nagyon-nagyon közeli barátom már van. De ha már említetted, nem pont életcél, de vágy formájában megvan bennem, hogy egyszer legyen stabil párkapcsolatom, neadjisten házasságom, egy-két gyerekkel. Ezen kívül szeretnék alkotni valami nálam nagyobbat, értékesebbet, ami túlél engem, ami emlékeztetheti az utókort rám, és dolgozom azon, hogy minél többet tudhassak meg a világról és annak működéséről életem végéig. Szívesen szavazok, ha megmondod, hogy ez melyik kategória.
2020. dec. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!