Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi a legfontosabb...

Számotokra mi a legfontosabb a felsoroltak közül az életben, mi az az életcél, amivel leginkább tudtok azonosulni ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 01:50
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Írtam volna még többet, de maximum 10 dolgot lehet írni szavazásnál.
2020. dec. 25. 11:30
 32/36 anonim ***** válasza:

Nekem az EGYIK top cél az anyagi javak, de NEM a luxus, hanem a SZABADSÁG miatt: pénzügyi függetlenség, azzal foglalkozhassak, amivel tényleg szeretnék mindenféle kompromisszum nélkül, aztán ha hoz bevételt, akkor hoz, ha nem, akkor nem.


Ugyanakkor fontosnak tartom, hogy kiegyensúlyozott életet éljek ezalatt is, tehát nem szorítok mindent a háttérbe, tisztességes maradok, és természetesen az egészség és a család fontosabb a pénznél.

2020. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy életcéljaim. Szóval vannak kis céljaim, de egyik sem olyan erős, hogy életem akörül forogjon.
2020. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Nekem nincs célom, csak élek, amíg lehet, aztán meghalok.

Igazából nem is értem azokat, akik ilyen hű de nagy célokat tűznek ki maguk elé az életben. Mi értelme van? A végén pont ugyanott fog kikötni, mint én is.

2020. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
#34 Mondjuk maga a játék? Ha már játszunk, akkor játsszunk!
2020. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

A top1 célom nem szerepel itt, az pedig az önfejlesztés.

Amúgy a célok mindig változnak, ahogy elérjük őket más jön, vagy sokszor a körülmények miatt változik a prioritásunk.

2020. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!