Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai generációról ? Én huszonéves vagyok, és szégyellem, hogy nincs Instám, Tiktokom, nem osztok meg képeket magamról soha stb...mint a mai fiatalok Azt érzem kilógok a sorból, mintha egy űrlény lennék.

Figyelt kérdés

Unalmas az életem, más mutatja milyen szép élete, hova utazott, készít tartalmakat, videókat Youtubeon. Instán más naponta oszt meg képeket

nekem meg egy nagy nulla, semmi... Nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon, max Facebook, de ott is csak a Messengert használom. Nagyon gáz vagyok...



2020. dec. 28. 01:30
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
#9 Megint én vagyok, akkor keress valamit amiben lehet sikerélményed. Nem csak a videózás létezik.
2020. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Az utókort az ismerőseid utazós képei se fogják érdekelni.
2020. dec. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Keresd valami kreatív alkotós hobbit. Talán akkor jobb kedved lesz.
2020. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Ahhhj ok csak naon csicska vagyok... Más minden napját megörökíti én velem meg semmi érdekes nem történik. Mert egy gyász vagyok.. Unalmas. És totál üres...
2020. dec. 28. 01:49
 15/52 A kérdező kommentje:
Ez dívik a mostani generációnak. IPhone, Insta, Facebook, Tiktok, Porsche, milliós fizetés, bulik éjjel-nappal stb... És én szégyellem magam hogy nekem ebből 1 sincs meg. Mert egy csicskagyász vagyok...
2020. dec. 28. 01:51
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Tölts fel akkor te is magadról dolgokat, ha szerinted ettől jobb lesz
2020. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Nem minden a nézettség.
2020. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
16: De velem semmi érdekes nem törtenik soha. Akkor meg mit töltsek fel, hogy milyet szarok ?
2020. dec. 28. 01:53
 19/52 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok mint te, huszonévesen azt se tudom ezek (Tiktok meg hasonlók) mire valók. Facebookom van aztán csókolom. Nekem jó így, nincs plusz profilokra szükségem, még arra se tudok időt áldozni, ami van. (Mondjuk nem is szeretnék, de ha szeretnék, nem tudnék) Minek csinaljak még egyet, hogy aztán ott álljon a semmibe évekig. Már így is elfelejtem az összes jelszavamat. :D
2020. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Irigylem ezeket az embereket, ugyanakkor lehet én nem töltenék fel mindennap képet.
2020. dec. 28. 01:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!