Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai generációról ? Én huszonéves vagyok, és szégyellem, hogy nincs Instám, Tiktokom, nem osztok meg képeket magamról soha stb...mint a mai fiatalok Azt érzem kilógok a sorból, mintha egy űrlény lennék.

Figyelt kérdés

Unalmas az életem, más mutatja milyen szép élete, hova utazott, készít tartalmakat, videókat Youtubeon. Instán más naponta oszt meg képeket

nekem meg egy nagy nulla, semmi... Nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon, max Facebook, de ott is csak a Messengert használom. Nagyon gáz vagyok...



2020. dec. 28. 01:30
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Olvass a 12 szabályról.

Segíthet.

2020. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
41: Milyen 12 szabály? Én csak a Tízparancsolatot ismerem...
2020. dec. 28. 02:26
 43/52 anonim ***** válasza:

#37 vagyok


Elnézést a kellemetlenségért, de kérlek próbálj erre nem rá görcsölni. ❤️

Nem vagy hülye csak egyszerűen nehezen fogadod más véleményét.

2020. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Na, jól, van Drágáim, én most megyek aludni ! Kellemes Húsvétot !
2020. dec. 28. 02:32
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Azt amúgy vágjátok, hogy ez egy troll? :D Csak kérdezem, mert nagyon komolyan válaszolgattok neki.
2020. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, de jó néha egy kicsit szerepjátékozni 😂😂😂
2020. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az eddigi válaszokat, úgy válaszolok. Ne érezd rosszul magad emiatt.

Én 18 éves vagyok, fent vagyok az említett közösségi oldalakon, de posztolgatni nem annyira szoktam. Facebookon évente egyszer megváltoztatom a profilképem és ennyi, instagramra is évente 1-2 képet feltöltök. Inkább csak arra használom, hogy más embereket kövessek és iskolai csoportunk is van Facebookon. A Facebook egyre unalmasabb, mindenki átmegy instára. A TikTok nekem is le van töltve, még akkor töltöttem le, amikor Musical.ly volt, akkor sokkal értelmesebb volt és sokkal több kreatív, normális videó volt fent, ma már semmi. Én nem posztolok, régebben az osztálytársaimat követtem be, de most már csak baromságokat látok, lehet le is törlöm.

Azt nem értem miért jó egyeseknek, hogy minden személyes információt kiraknak magukról és mindent kiposztolnak. Nekem privát az oldalam Facebookon és Instagramon is, csak az követhet be, akinek engedélyezem, tehát idegenek nem látják a posztjaimat.

A YouTube videósok közül pedig vannak értelmesek, akik minőségi, tartalmas videókat gyártanak, de ebből van kevesebb és nekik pont hogy kevesebb feliratkozójuk és megtekintésük van sajnos. Akiknél az ökörködés megy és tartalmatlan, idióta videókat csinálnak, esetleg rossz példát közvetítenek, na nekik nagyobb a nézettségük, de nem mondanám, hogy ezek az emberek olyan sok mindent letettek az asztalra. Bár szomorú, hogy sok esetben az ilyen influenszerek többet keresnek, mint egy orvos, tanár, ápolónő stb.

Persze vannak ezeknek az oldalaknak előnyei, de egyre inkább több a hátrányuk. Az sem jó ám, amikor valaki folyton az instán lóg, a fél életét kiposztolja, mindent megoszt magáról, folyton azon gondolkodik, milyen instafotót kéne csinálnia, reggel már azzal indítja a napját, hogy az influenszereket nézegeti. Ezeket mértékkel jó használni és tudatosan.

2020. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Fél Európát beutaztam tinikoromban. Minderről kb 2-3 db kép került ki egyedül a Facebookomra, mert másom nincs is. Megyek is felakasztani magam, mert ez így visszatekintve tényleg nagyon gáz.
2021. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Én is huszonéves vagyok, és CSEPPET SEM szégyellem, hogy nincs TikTokom, YouTube csatornám, az Instán pedig privát.

Majd ha létrehozok valami értékelhető produktumot, vagy letettem valamit az asztalra, netán mindenképp publikálni akarok valami világmegváltó dolgot, akkor majd elgondolkodok a témán.

Az, hogy feltűnősködjek, pucsítva, nyelvet öltögetve posztolgassak értéktelen, magamutogató tartalmakat magamról, és ezzel verbuváljak magamnak követőtábort, nekem nem pálya.

2021. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon izgat, hogy max pár százas likokat kapnék képekre, és kb ilyen nézettsége volna egy videómnak (hónapban, évben xd). Azért nem csinálnám, mert más IS csinálja. Ha van kedved hozzá, akkor hajrá! De mások miatt NE!

Amúgy a véleményem: tesóm suliban dolgozott (nem tanárként), és elmondta, hogy a legtöbb diák (6-7.esek) nem volt képes 10!! fekvőtámaszra. Nem sportolnak (foci, kézi semmi). Nekem sem volt sok kondim, de ettől messze jobb voltam. Nem azt mondom, hogy minden 10enéves ilyen. De NE akarj ilyen lenni.


Amúgy a legtöbb videósnak, streamernek alig van nézettsége. Pár 100, esetleg pár 1000. Ez is hónapok alatt. Ilyenek IS vannak. A nagyja. Nem a WR, Nesszali, vagy Zsizi a mérce ember! Az más szint.

2021. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!