Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai generációról ? Én huszonéves vagyok, és szégyellem, hogy nincs Instám, Tiktokom, nem osztok meg képeket magamról soha stb...mint a mai fiatalok Azt érzem kilógok a sorból, mintha egy űrlény lennék.

Figyelt kérdés

Unalmas az életem, más mutatja milyen szép élete, hova utazott, készít tartalmakat, videókat Youtubeon. Instán más naponta oszt meg képeket

nekem meg egy nagy nulla, semmi... Nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon, max Facebook, de ott is csak a Messengert használom. Nagyon gáz vagyok...



2020. dec. 28. 01:30
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

19es vagyok. Amúgy ne hidd hogy mindenkinek ilyen boldog élete van ami a facebookon látható.

Ott azért látszik boldognak, mert a sikereset, meg a szépet, meg a jót osztják meg, ami meg rossz, azt nem teregetik ki sehova. De az nem azt jelenti, hogy nincs.

2020. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Sokat veszítesz, hidd el, én is rájöttem, hogy semmit nem ér a napi 10 km futás, ha nem posztolom. Amióta feltöltöm mindenhová, azóta a hatását is érzem.
2020. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
A mai generáció kicsit ellustult. Régebben aktívabbak voltak, még 20-30 évvel ezelőtt is. Nem volt így felgyorsulva a világ, mégis mindenki tudott időt szakítani arra, amit szeretett.
2020. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Nem követem a mai trendeket. Nem felelek meg nekik... Nem vagyok se gazdag, se híres, nincs milliárdos csilivilli házam stb, mert egy lúzer vagyok... Basszhameg
2020. dec. 28. 02:02
 25/52 A kérdező kommentje:
ÍRJON MÁR valaki !!!
2020. dec. 28. 02:06
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor csak nyüszítsél itt tovább, mint egy kiskutya, azzal aztán minden jobb lesz, ugye.
2020. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Sohase szégyelld, hogy te más vagy. Így vagy tökéletes, de egyébként azok az insta fotók mögött szerinted mennyi szenvedés és kín van? Nagyon sok, csak azt az arcukat mutatják a világ felé, amin örömöt látsz. Sajnos senkinek se tökéletes az élete, mindig légy valami problémád, ami életbe vágó. Én büszke lennék magamra, ha nem lenne egyik semmilyen platformom. Sajnos én nem bírom ki, hogy ne nézem az instám meg ilyenek. Szerintem nem vagy csicska attól függően, hogy nem jársz bulizni ez csak dícséret, hogy nem állsz be a sorba a többiek mögé. Biztosan lesz egy olyan fiú/lány, aki értékeli azt, hogy nem posztolsz egyfolytában. Meg nem posztolsz idézeteket arról, hogy éppen milyen kapcsolatban vagytok a pároddal. Nagyon sok sikert kívánok neked. Legyen szép napod!

2020. dec. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Ki a faszt érdekelnek a trendek? Senki élete nem csilivili minden nap, senkivel nem történik valami érdekes minden nap, de ha ennyire zavar akkor szedd fel a segged, inddulj túrázni, tanulj meg tájat vagy bogarakat vagy portrét fényképezni és tessék töltheted instára hogy megkaptád az fontos kis likejaidat.
2020. dec. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Az a mérce hogy mennyi nézetsége van másnak?

Elõször a fejedben rakj rendet.

2020. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
93%

Semmi. Ezek a kölykök pont olyanok, mint mi, csak más a neve annak, amivel együtt játszanak. Semmi baj a tiktokkal, instával, facebookkal, nekünk ott volt a myvip, a club penguin és a többi játék, semmi baj a messengerrel, én a beteg hangeffekteket és custom emoticokonokat toltam még MSN-en. Akkor is ugyanúgy ment a kreténkedés, csücsörítve pózolás egyeseknél, a pushup, a ribismink, a srácok sem voltak másak, a lájkgyűjtés és a youtube-al próbálkozás is pontosan ugyanaz, mint volt. Rengeteg barátot szereztem akár az ország másik végéből is ezeken az oldalakon, sokszor hajnalig hülyültünk és kockultunk. Az akkori késői huszasok ugyanezt a hisztit tolták ránk.


Aztán felnőttünk. Én is. És a démonizált generáció tagjai ma már ugyanúgy családapák, családanyák, mérnökök, orvosok, tanárok, ugyanolyan arányban lettek link alakok és prolik belőlünk, mint az előző generációból.


Nem ijedezni kell ezektől a dolgoktól, nem eszik meg a lelked. Hanem a jóra használni.

2020. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!