Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai generációról ? Én huszonéves vagyok, és szégyellem, hogy nincs Instám, Tiktokom, nem osztok meg képeket magamról soha stb...mint a mai fiatalok Azt érzem kilógok a sorból, mintha egy űrlény lennék.

Figyelt kérdés

Unalmas az életem, más mutatja milyen szép élete, hova utazott, készít tartalmakat, videókat Youtubeon. Instán más naponta oszt meg képeket

nekem meg egy nagy nulla, semmi... Nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon, max Facebook, de ott is csak a Messengert használom. Nagyon gáz vagyok...



2020. dec. 28. 01:30
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem sincs Instám, nem készítek videókat. Nem hajkurászom a lájkokat. Facém van, de képem sincs kint. Csak van, hogy a közeli haverokkal ESETLEG beszéljek, ha szükség van rá. Vagy van kedvem. Ennyi elég nekem.
2021. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat de, kedves kérdező...tegyél már meg nekem valamit. Ezt a baromságot amit nem tudom honnan veszel, vagy sulykoltak beléd, hogyha "nincs kinnt instán, facebokoon, tiktokon akkor meg se történt, nyomi vagy" felejtsd már el jó?

Ezeknek az embereknek sem tökéletes az életük, csak azért mert te azt látod az instáján. Ők sem tökéletesek,ők is szomorúak, nekik is van sz*r napjuk, de arról nem fog képet kitenni!!

Mégis mi a francot bálványozod őket? Melyiknek állítsak szobrot, mutasd meg! Tudnak flexelni valahol?

Amelyik meg komolyabban csinálja és szponzorációkból él a nagy nyilvánosság előtt hát ha nekik ez kell csinálják, azért csinálják mert ehhez nem kell diploma, máshoz nem ért! Mi lesz 10-20 év múlva mikor megöregszik? Érted?!

2021. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!