Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt életed során esetleg...

Volt életed során esetleg olyan rossz dolog, vagy negatív tulajdonságod, amit végül sikerült legyőzni és a javadra fordítani ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A szafaládét.
2021. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy észrevettem, Adalbert88 mindenhova szexuális témájú válaszokat adsz, mi van veled? :D
2021. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A bezártság 6ása. Nem lehet menni qrvázni. 😑
2021. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. Senki sem születik tökéletesnek. Egész életünkben változunk, fejlődünk, csiszoljuk le magunkról a sallangokat.
2021. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Adalbert88: Akkor verd ki!
2021. jan. 2. 18:31
 16/17 anonim ***** válasza:
#5 Hány éves korodig voltál otthon?
2021. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

Általános iskolában sok mindenkit manipuláltam és sok embert bántottam érzelmileg(volt aki pszichológushoz járt emiatt, azóta rettentő bűntudatom van még most is)

Aztán valahogy átkattant az agyam, elkezdtem sokat olvasni, újabb környezetbe kerültem(középsuli) kollégium, és empatikus ember lettem, kedvesebb és segítőkészebb, és a legfőbb hogy sokkal kevesebb bennem a gyűlölet, az a kisebb agresszió a mai napig bennem van, viszont ezt nem a barátaimra hárítom. Büszke vagyok magamra, de a bűntudat sosem hagyott nyugodni, amit másokkal tettem(fizikailag nem bántottam senkit, csak lelkileg de az is elég)


Szóval ja büszke vagyok magamra, amiért ilyen nagy személyiségfejlődésen mentem keresztül :)

2021. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!