Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek leírom, hogy...

Ha valakinek leírom, hogy tanulok, nem érek rá irogatni, azt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

Hétköznap dolgozok, és én is fáradt vagyok, úgyhogy hétvégén tudok tanulni. Mára egész napra ezt terveztem. Van egy ismerősöm, akinek az a rossz szokása, hogy leírja a munkanapját percről percre. Az előbb kérdezi mit csinálok. Írom neki, ne haragudjon, nem érek rá, tanulok. De csak írja folyamatosan, hogy miért nem megyek szánkózni, meg neki semmi ereje, nagyon sok munkája volt, a munkatársa megint semmit sem csinált stb. Folyton erről panaszkodik.

Nem lehet megérteni ha valakinek nincs ideje? Lekapcsoltam az értesítéseit mert halálra idegesít, illetve nem nyitom meg az üzeneteit, de gondolom én leszek a rossz.


2021. jan. 17. 11:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem szokták megérteni. Majd megértik, ha ahhoz tartom magam, amit ígértem és nem válaszolok.
2021. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Idegesítő tud lenni mikor nem érsz rá és csak írkál folyamatosan.A helyedben én nem írnék neki később se egy sort sem ha ennyire nem tisztel hogy megértse egyéb dolgod is van mint ővele foglalkozni mert ő annyira unatkozik és rád szállt.Nekem is volt ilyen ismerősöm és ráuntam erre hogy mindig kötelező visszaírni.De ha ő nem ért rá én érdekse megértettem és nem erőszakoskodtam vele.Ne foglalkozz vele.Mondd meg neki hogy ha nem érti amit mondassz akkor ne írjon többet és te se fogsz neki.
2021. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem érsz rá, akkor miért a facebook-on csüngsz és válaszolsz?
2021. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen megoldas nem megnyitni az uzeneteit.

Kesobb csak annyival osszegezni, nem ertem ra. Nincs mas megoldas.

2021. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond a lenemitassal, hogy egy kreten miatt attol meg az fontos, hogy az anyad jol van-e, XY gyereke megszuletett, ferjed szol, hogy hazafele vegyen-e valamit.
2021. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren lenémítani lehet egy bizonyos embert is, és akkor nem jelzi ki, ha írt.
2021. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ismerőse értesítéseit kapcsolta le a Kérdező,nem a telefonját némította le
2021. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Valaki árulja már el, hogy online, hogy lehet valakit zavarni. Én ha nem érek rá, akkor kinyomom a telefont és a kutya nem ér el. Ilyen egyszerű. Hadd írjon addig aki akar, majd később elolvasom és válaszolok.
2021. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igen, az ő üzeneteit némítottam messengeren.

Kedd este 8-ig szokott tanfolyamom lenni. Akkor is ha megírom az embereknek, hogy bocsi nem tudok írni, mert nem vagyok otthon, tovább irogatnak ugyanugy. Mikor online volt a tanítás decemberben, és a zoom közben viberen küldött anyagot a tanár, konkrétan alig lehetett làtni, mert folyamatosan irogattak messengeren. Némítottam akkor mindenkit.

Egyáltalán nem facebookon lógok felnőttként ha tanulok, csak elfelejtettem délelőtt levenni a hangot a telefonomról.

Csak én meg olyan vagyok, hogyha tudom hogy valaki dolgozik/tanfolyamon van stb akkor nem írok azért is direkt 20 üzenetet. Komolyan már elegem van ebből a netes irogatásból. Mivel egyből jelez a telefon, kényszerből muszáj visszaírni.

2021. jan. 17. 14:22
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írd ezt: "Ne haragudj, sok vagy nekem, és zavar, hogy folyton írogatsz. Légyszi ne írj ennyiszer, mert nem tudok válaszolni."

Ha ezt nem érti meg az illető, akkor tiltás.

2021. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!