Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakinek leírom, hogy...

Ha valakinek leírom, hogy tanulok, nem érek rá irogatni, azt miért nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

Hétköznap dolgozok, és én is fáradt vagyok, úgyhogy hétvégén tudok tanulni. Mára egész napra ezt terveztem. Van egy ismerősöm, akinek az a rossz szokása, hogy leírja a munkanapját percről percre. Az előbb kérdezi mit csinálok. Írom neki, ne haragudjon, nem érek rá, tanulok. De csak írja folyamatosan, hogy miért nem megyek szánkózni, meg neki semmi ereje, nagyon sok munkája volt, a munkatársa megint semmit sem csinált stb. Folyton erről panaszkodik.

Nem lehet megérteni ha valakinek nincs ideje? Lekapcsoltam az értesítéseit mert halálra idegesít, illetve nem nyitom meg az üzeneteit, de gondolom én leszek a rossz.


2021. jan. 17. 11:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%
Ja Kérdező tényleg rohadt fárasztó ez a hülye írkálás unalmukban.Én emiatt 3 hónapja be se léptem se Face-re se Messengerre.Aki akar el tud érni enélkül is
2021. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#21: Nagyon megértelek!

Az is jó, ha mondjuk egy napig nem írok vissza, majd számonkérnek hogy hol voltam.

2021. jan. 17. 15:04
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérjenek.És?Nem kötelező ott lógni egész nap.Nem is értem miért kell.Más ha messze van tőled valakid és csak így tudtok beszélni.De mikor unalmukban csinálják az zavaró.Te akkor lépsz be mikor van időd és kedved.Ha annyira érdekled őket máshol is tudtok kommunikálni nemcsak azon az utálatos messengeren.Mióta nem használom sokkal jobban érzem magam minden téren.Van a Whatsapp vagy a Viber meg még pár ilyen csevegő program ahol tudtok ingyen beszélni.Mondjuk én egyiken se vagyok.Simán telefonon beszélek és ennyi
2021. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!