Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/155 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor miért zárták le egész Wuhant?"


Te még itt tartasz? :D

2021. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/155 anonim ***** válasza:
83%
20-as: igen, legyen minden úgy, mint régen és aki fél, csak az maradjon továbbra is bezárva! Elég adót fizettem már be ahhoz, hogy magam sorsáról magam dönthessek és ne mások hlyeségei után kelljen sorba állnom!
2021. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/155 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy ki milyen szövődményeket vár az oltástól?


Csak azért kérdezem, mert pl. a feketehimlő oltásnak 100%-os volt a szövődményrátája. Mindenkinek több napos 39 fokos láza volt aki megkapta, félrebeszélés, néha kórházi kezelés, hegesedés a szúrás helyén stb. Amiket most kapnak a gyerekek oltások, azoknak is vannak szövődményei, láz, fáradság, fájdalomérzet, nem növekszik olyan mértékben a sok oltást kapó gyerekek testsúlya, mint azoknak, akik csak a kötelezőket oltatják be.


A jelenlegi covid oltásnak is vannak szövődményei, láz, fáradtságérzet, allergiás reakció stb., de igaziból nem több, mint egy fogamzásgátlónak vagy új allergia gyógyszernek.


Azt meg elég kevés esetben látom, hogy valaki elkezd az orvosával vitatkozni, hogy ő csak olyan gyógyszert, vitamint kér vagy akár csak bolti ételt vagy gyógyhatàsú készítményt, ami legalább öt éve a piacon van.


Szerintem most mindenki rápörgött a covid vakcinára, de tulajdonképpen nem veszélyesebb, mint bármelyik új gyógyszer (kivéve, ha politikailag nyomják keresztül és nem vizsgálják be, bár ki tudja, hogy mennyi ilyen eset van), és nem értem, hogy akik nyugodtan szednek bármilyen táplálékkiegészítőt vagy fogamzásgátlót (a párhuzam kedvéért ne gyógyítson semmit, max megelőzzön betegséget), azok miért aggódnak most az oltás miatt?

2021. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/155 anonim ***** válasza:
92%
#23: én semmilyen szövődményt nem várok az oltástól, mivel nem adatom be. Ahogy a családi-rokoni-ismeretségi köröben sem, mivel felesleges kockázatvállalásnak tartjuk. Senki nem tudhatja előre, hogy nem-e lesz allergiás az oltóanyag vmely össgetevőjére vagy hogy mit módosít a DNS-ben hosszabb távon. A covid meg csaj az íz, szaglásérzékelést vette el átmenetileg ismerősömnél, szóval az oltás a nagyobb kockázat és óvatosságra jobban intő dolog!
2021. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/155 anonim ***** válasza:
10%

#24 Szerintem abban mondjuk az orvosok között is aránylag nagy egyetértés van, hogy a DNS-ben nem módosít semmit...


Hol olvastad ezt? :o

2021. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/155 anonim ***** válasza:
94%
25-ös: azt előre honnan tudnák az orvosok, hogy nem módosít semmit, amikor nincsennek is erről 10-20 éves kísérleti tapasztalatok?!
2021. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/155 anonim ***** válasza:
51%

#11, a tökeimet elég nehéz lenne :D mert nő vagyok


#21 , igen, mert egy olyan ország cselekedett így akinek már volt tapasztalata hasonló járványokban.


Itt a világon mindenki az elszenvedője, ki így, ki úgy.

2021. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/155 anonim ***** válasza:
25%

Mert kb. az atomsugárzás roncsolja a DNS-ed (új kutatások szerint még az UV sugárzás sem a DNS-st roncsolja csak a DNS leképzéséért szükséges epigenomot). Fogalmazzunk úgy, hogy nem fogod megélni valószínűleg, mire roncsolja a DNS-ed.


Ettől függetlenül lehetnek pl. a fehérjeszintézisben problémák mondjuk a pfizertől. Az orosz+kínaiban beküldenek egy elölt baktériumadagot, szóval valószínűleg egy enyhèbb covid megfázással ér fel, kisebb a valószínűsége az autoimmun folyamatok beindulásának (allergia, szervek leállása, hasimoto stb.), mintha elkapod a covidot nagy dózisban.

2021. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/155 anonim ***** válasza:
64%

Én jelenleg vagyok covidos.


Azért kicsit többről van szó mint egyszerű nátháról.


Terhelésre nehezen kapok levegőt,ilyen egy náthás megbetegedésemnél nem volt.


Szag íz vesztés is meg van, orrom bedugulva,de igazából az hogy nem bírok pakolni,sétálni(igen sajnos a kutyáimat le kell vigyem,maszkban,kesztyűben) egy húzamban,mert kapkodom a levegőt az annyira nem buli.


Ettől függetlenül én se szeretném az oltást.

2021. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/155 anonim ***** válasza:
88%

az a baj, hogy én pl eleve nem nagyon bízok semmiféle orvosban, mert a baromságukkal alaposan elbszták az életemet, másrészt...

megjött a hír, hogy van koronavírus, lehet hisztizni, és akkor benne lesz az ember a helyi pletykalapban, erre drága orvosék eldobtak mindent, kidobálták a kórházakból azokat, akik azért mentek oda, mert fájdalmaik voltak és bíztak benne, hogy majd ott vigyáznak az életükre, meggyógyítják őket, de ez ugye nem olyan fontos, mint interjút adni két nevenincs blognak, tehát inkább kidobták őket meghalni. elvesztett családtagok, elvetélt terhességek, betegen vagy halva született gyermekek, mert ugye minek vizsgálatokat végezni időben, ha lehet helyette haknizni is a hisztivel, és akkor most hirtelen higyjem el, hogy meggondolták magukat, és csak a mi életünkért küzdenek teljes erőbedobással. nem tudom elhinni, hogy azok, akik megöltek embereket, mert izgalmasabb volt a15 perc hírnév, mint végezni amunkájukat, hirtelen meggondolták magukat, és egy szipiszuper, örök életet és világbékét adó cuccot akarnának belénk nyomni.

2021. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!