Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vakcina-ellenesek! Miért...

Vakcina-ellenesek! Miért nevezitek rettegőnek a másikat, miközben ti rettegtek?

Figyelt kérdés
Ti rettegtek a vakcinától. Mi nem rettegünk semmitől. Szeretitek a saját frusztrációitokat másokra kivetíteni?

2021. febr. 7. 05:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/155 anonim ***** válasza:
90%
Nem unod ötvenedjére is kiírni ugyanezt a kérdést?
2021. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/155 A kérdező kommentje:
A koronavírusnak is lehetnek hosszútávú mellékhatásai, de a nagy vakcina-ellenességben el is felejtünk arról beszélni. Egyébként valaki válaszol a kérdésemre?
2021. febr. 7. 14:16
 33/155 anonim ***** válasza:
100%

Semmiben nem hiszek, nekem csak kérdéseim vannak. És ezek nem ilyen "hunyorogva simogatom az állam, és valami őrült választ várok", hanem tényleg érdekel a válasz.


Tavaly március-áprilisban azt mondták - külföldiek, a magyar médiát nem követem annyira -, hogy egy, másfél éven belül NE számítsunk vakcinára, akkor hogy lett mégis kész 8 hónappal később? A szakértők nem tudták a vakcinagyártás menetét, idejét? Hogyhogy szinte egyszerre jelent meg több? Ha csak egy vakcina lett volna kész, azt mondom, oké, előfordulhat, de több? Ez olyan, mintha a Vichy, a Garnier meg a Biotherm mind egyszerre kijönnének az örök fiatalság szérumával - de ott tudod, hogy mindegyik a L'Orealhoz tartozik. Itt is ez volt? Ment egy ideig a globális vakcinakészítés, aztán ágakra osztották? Az oltóponton megkérdezik, milyen betegségeim vannak, milyen gyógyszereket szedek?


Ha mondjuk 5 év alatt készült volna el, bíznék benne. Ha a szakértők nem mondják, hogy lehetetlen ennyi idő alatt megcsinálni, bíznék benne. Mondjuk az oroszban meg a kínaiban soha nem bíznék.

2021. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/155 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy én már nem látok rettegőket egyik oldalon sem, most már csak rettegéssel való gyanúsítgatások mennek főleg facebookon, kommentek közt.
2021. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/155 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben tesznek a vakcinára csak normálisan akarnak élni.
2021. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/155 anonim ***** válasza:
99%
Világmanipulációval meg zsarolással gyanúsnak látom h nagyon ránkerőltetik ezt az oltást. Aki akarja oltassa be magát, engem hagyjanak ki ebből a cirkuszból...
2021. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/155 A kérdező kommentje:
33: Én nem csodálom, hogy nem tudták, mennyi idő lesz, mire elkészülnek vele. Nemes egyszerűséggel még soha nem volt rá precedens amióta ilyen fejlett a technológia, hogy az EGÉSZ VILÁG hozzáértő emberei mindannyian ráálljanak egy darab nyamvadt vakcina elkészítésére. Eddig nem volt sürgős, nem túlóráztattak miatta senkit. Most minden fejlesztőcsoport ahány szálat csak tudott, megmozgatott. Azért így is volt 9-10 hónap, mire betudták jelenteni, mikor fog érkezni, és még akkor sem. Én amúgy speciel a Pfizer vakcinával szimpatizálok igazán, és valahol megértem az emberek félelmét, de szerintem nem kéne orbitális nagy baromságokat összehordani. Baromság alatt értem ezt a bárány dolgot, mert tényleg úgy érzem, hogy a vakcina-ellenesek mennek egymás után és hiszik el egymás butaságát, butaság a kupakkal beadott oltás is (az a kis cucc oltótű (?) része, tudok videót is linkelni, ahol bebizonyítják), meg még van 1-2 dolog, ami mélységesen felháborít, pl. egyesek szerint a vakcina által meddőek leszünk, ami egy szóval sem volt említve sehol. Annyit mondták, hogy nem javasolják terheseknek, és nem véletlen mondták; még nem tesztelték terheseken. Egy terhes nőnek 1001 dolgot meg kell változtatnia a terhesség időtartama alatt, már a bőrápolási rutinját is. Meg jaj, annyi dolog van még, ami felidegesít ezzel kapcsolatban és nettó fa**ság, de a lényeg, hogy a kérdés valójában azoknak az embereknek szólt, akik hisznek a fent említettekben.
2021. febr. 7. 16:41
 38/155 A kérdező kommentje:
Jaj, meg az egyik legfontosabbat kihagytam: Egyszerűen az emberek azért nem oltatják be magukat, mert az állam azt akarja, hogy tegyék meg. Ez tényleg makacskodás. És itt is, akinek nem inge... De tényleg, például itt van a 36-os, akiéhez hasonló kommentek vannak. És egyszerűen ezeket az embereket nem is érdekli igazán, hogy hogyan is működik a vakcina, egyszerűen tényleg elolvasnak pár hírlapot, és utána annyit mondanak, hogy szerintük gyanús a vakcina (hogy melyik gyanús, az titok maradt...), utána meg akár nekiállnak terjeszteni a butaságot, hogy miért gyanús. Tudom, hogy hivatalos forrásból utánanézni több erőfeszítés és munka, de gyerekek... Akkor meg se szólaljunk inkább. És nyilván akinek nem inge...
2021. febr. 7. 16:44
 39/155 anonim ***** válasza:
80%

Nem is fogják terheseken tesztelni. Abból simán kérnék, amit terheseken is szívbaj nélkül tesztelnek.


Írtam, nem vagyok otthon a magyar médiában, de meddőség... ha azt okozna, máris beadatnám magamnak, nem kéne 40-ig várni, hogy elkössenek.


A facebook algoritmusa miatt hozzám nem jutnak el ilyen összeesküvés elméletek, de vicces.

2021. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/155 whiteno ***** válasza:
81%
Szakember mondja mi dugjuk a fejünket a homokba?? Hogy gondolkodsz te?😂😂😂
2021. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!