Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A korombeli fiúk egy része...

A korombeli fiúk egy része miért pózol a neten az autójával?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és azt vettem észre, hogy a korombeli srácok közül nagyon sokan pózolnak a neten (Facebook / Instagram) a saját autójukkal, legyen az egy leharcolt 30 éves Opel, vagy egy 15 éves BMW. Pluszban folyamatosan olyan posztokat nyomnak az oldalukra, amiben kvázi pozitív megerősítést adnak maguknak, hogy az ilyen régebbi autók igenis jók.


A lányok erre vevők?



2021. febr. 13. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szánalmas, az ilyen kivagyiság, mindig is utáltam az ilyen embereket, akik kérkednek, hogy micsoda istenkirályok.
2021. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem szoktam ilyenekkel leállni. Nekem is elég fura.

Ha mondjuk ez lenne a hobbija, hogy tuningolja meg nemtom mit lehet csinálni vele, az oké. Az ember legyen csak büszke a hobbijára, az ilyet jó látni, de mint használati tárgy, én nem értem mi olyan nagy cucc benne.

2021. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki erős, annak nem kell erősKÖDnie.
2021. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Merry úgy lehet csajozni
2021. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
21 évesen azt mondom még elmegy. Nem feltétlen nagyzolás, de örül hogy van egy autója, legyen az bármilyen. 21 évesen a kikönyökölök az ablakon és üvöltetem max hangerőn a Wellhellot, szintén elmegy. De amikor valaki még 30 évesen is itt tart, na az már baj... Én is voltam 21 éves és istenkirálynak éreztem magam a külföldi fizetésemből vett 3 éves autómat, holott nyilván egy bohóc voltam 🙂 most 30 évesen nem érzek kényszert hogy autóban ülve csináljam a parádét, nem mára már ugyanolyan használati tárgyként tekintek rá mint egy telefonra.
2021. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem is az övé, csak odáll egy szelfi idejére. A mittudomén milyen Józsi gyerek is rendőrautó előtt verte magát fotóba, mégse az övé a járgány. 😀 Ezek a mihaszna kis taknyosok nagyon rafkós fajta. 😀
2021. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól lesz valaki nagy ember, hogy mennyi pénze van, milyen rohadt jó kocsija, hanem hogy jó ember, helyén van a szíve.


És a jószívű emberek pedig nem szoktak kérkedni.

2021. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

En no vagyok "30 eves leharcolt" autoval 😂 meg van egy masik, 10 eves, az a szaladozos.


Szoval ha a "leharcolttal" jarok bizony megnezik mi is ez 😏 parkoloban is volt, hogy odajottek hozzam kerdeztek rola, fotoztak a kocsit, aztan meg leesett az alluk, hogy egy fiatal csaj nyitja az ajtot 🤷‍♀️


Szoval attol, hogy te tudatlan vagy autok teren, masnak meg nagy kincsek ezek az oreg sz_rok 🤭

2021. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi értékek belül vannak, nem az, amit az emberek kiraknak kirakatba....
2021. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Talán, mert van neki? Mindenki azzal pózol, amilye van. Azért nem egy hátránya, ha van kocsid, és nem kell várnod az esőben a buszt. És igen, sok lány vevő erre.
2021. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!