Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A korombeli fiúk egy része...

A korombeli fiúk egy része miért pózol a neten az autójával?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és azt vettem észre, hogy a korombeli srácok közül nagyon sokan pózolnak a neten (Facebook / Instagram) a saját autójukkal, legyen az egy leharcolt 30 éves Opel, vagy egy 15 éves BMW. Pluszban folyamatosan olyan posztokat nyomnak az oldalukra, amiben kvázi pozitív megerősítést adnak maguknak, hogy az ilyen régebbi autók igenis jók.


A lányok erre vevők?



2021. febr. 13. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják ezt, hogy kiraknak mindent a kirakatba, meg nagyzolnak, mert legbelül egy üres senkik és így mutatják, mekkora nagy jampik.
2021. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Én se értem, de valahogy büszkék magukra és a roncsukra. Elhiszem, ha szeretik az autókat, saját pénzből sikerült össze hozni, akkor lehetnek rá egy picit büszkék, mást se tudnak felmutatni.

Én se értek az autókhoz, nem is izgatnak, nem is akarok annyira autót, mert 500 ezres bmw-t vehetnék, de havonta kellene szervízbe vinnem 300k km után meg az évi fenttartási költsége biztosítás-tankolás stb is rengetegbe lenne, mint első autótulajdonos.

25/f

2021. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Civilizalt ember semmilyen autoval nem pozol profilkepen. De. Ha ebben a kulturaban ez szokas, nekem ez szimpatikusabb, hogy azzal pozol, amije van, nem azert, mert meno lenne. Mintha a kutyajaval pozolna. Ha csunya es oreg, akkor is szereti.

Proli a pozolas, de Magyarorszagon azoknak is ez a kulturaja, akik nagyon nem annak szamitanak.

2021. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

franc tudja, nekem lányként inkább nevetséges, bár ebben azért benne van, hogy az idő nagyobbik részében külföldön élek, tehát nekem más a menő autó alsó határa, mint a magyar leharcolt harmincéves bömbik :/

azt a piros ferrarit, ami minden reggel akkor megy át a hídon, amikor én indulok munkába, na azt megnézem, sőt a srácot is benne (de nem jóképű :( ) de ezeket a roncsokat... mondjuk addig se igazán nyűgöztek le, amíg magyarországon éltem, de biztos bennem van a hiba.

2021. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát 23 vagyok, de ezeket én sem értem. 1x kirakni egy tök normális sima bejegyzésben rendben van. Én is ki fogom szerintem egy sima insta képre, ha meglesz idén az enyém. Pedig utálom én is az ilyen autós képeket.


De az, ha valaki állandóan a storyjaiba, profilképeire feszítős képként rakja ki, az undorító.

2021. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Régi mondás, hogy:

normális ember eszével, erejével pénztárcájával nem dicsekszik.

(be lehet még venni ebbe a felsorolásba az autót is)

2021. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
dehogy vevok😃 sok pava b*zi akik pozolnak apu kocsijaval... innen tudom hogy mi az a balsors
2021. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!