Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan ettől lesz...

Most komolyan ettől lesz valaki gyenge, meg nem-normális?

Figyelt kérdés

Van 1 személy, aki szeret olyan megtörtént eseteket mesélni, amik tragikusak, meg sokkolóak. Van hogy a hírekből olvassa fel, van hogy olyan sztorit mond, amit hallott, hogy megtörtént. Mindegyik negatív, tragikus, sokkoló.

Én meg nem szeretném feleslegesen ilyenekkel terhelni az idegrendszerem, ha már megválaszthatom, hogy mire figyelek, meg min gondolkodok, miről beszélek, akkor már valami olyat választok, aki pozitívabb, és nem olyat, amin jól lehet keseregni, meg sajnálkozni meg társai, hogy háááát milyen szörnyűségek történnek az életben...

Erre megkaptam, hogy én gyenge vagyok, és meg kell erősödnöm, meg ez így nem normális.

Most komolyan azért, mert megválogatom (akkor amikor megválogathatom, mert valamikor nem úgy dobja az élet) hogy miről akarok hallani, minek szentelek figyelmet?


2021. febr. 13. 12:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. febr. 13. 15:08
 12/12 October15 ***** válasza:
10.: Akkor eddig tényleg megúsztam. :D Mármint haverjaimnak [meg nekem is] qrva beteg humora van de a meme-en túl nyilván nem élvezzük az ilyesmit.
2021. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!