Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki nőgyűlölő?

Figyelt kérdés

Napokban kifejtettem egy társaságban a véleményemet gyerekvállalással és azzal kapcsolatban, hogy szerintem mik egy nő kötelességei. Addig el sem juthatott a "vita", hogy ezek mik lehetnek, mert már ott a torkomnak estek, hogy egyáltalán kötelességeket említettem, hiszen szerintük mindenki azt csinál, amit akar.

A lényeg viszont nem ez, hanem hogy egy ponton megkaptam, hogy "nőgyűlölő" szöveget nyomok. Én nem engedtem el ezt a megjegyzést és követeltem az illetőtől, hogy fejtse ki, mire gondol, de erre nem került sor, csak a további személyeskedésre. Másvalaki azt mondta, szerinte azért, mert nők ellen beszélek. Mondtam, hogy nyilvánvalóan semmit nem mondtam a nők "ellen", hanem kötelességekről beszéltem, amit természetesen férfi részről is meg lehet és kell vizsgálni.

De ha egy nő a férfiak kötelességeiről beszél - amik terjeldelemben jellemzően jóval túlnyúlnak a női listán -, akkor mégsem kapja meg, hogy ő férfigyűlölő.



2021. febr. 17. 12:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
minden troll azt állítja, hogy most írt ide először kérdést... :-D :-D
2021. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kimeríted a Dunning_kruger szindróma minden jellemzőjét... :-D


[link]

2021. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
74%
Én is elvárnám az orgazmust tőled, de nem lehet, mert a kis egód romba dőlne, ha megemlíteném, hogy rossz helyen matatsz :/
2021. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
22: a tipikus hülyék szoktak éppen személyeskedéssel reagálni vita helyett, hiszen érveik nincsenek. Most is ez történik, és ezt te és megkeseredett tehéncsordád hűen prezentáljátok. Az okosabb ilyenkor csak szerényen odébbáll, kissé szomorkásan, kissé a markába röhögve. Ahogy most teszem én is.
2021. febr. 17. 14:56
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
#24 nehogy válaszolj a kérdésemre
2021. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Mik az érveid amellett, hogy a gyerekvállalás kötelesség?
2021. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

kérdezőcskénk itt rinyál a 19-es válaszban hogy mindig értelmes kérdéseket tesz fel amire gyűlölködés a válasz 😂😂😂😂


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2021. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
#27 reménykedtem benne hogy legalább egy érve van amivel alá tudja támogatni a véleményét. annyiszor csalódtam már, de még mindig próbálkozom. nem tudom miért
2021. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
27: :-))))))))
2021. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
17%
Biológiailag mindkét nemnek megvannak a sajátos szerepi. A szülés tipikusan női szerep, legyen mindenkinek joga egyénileg eldönteni, hogy kötelességének érzi-e vagy sem. Kollektíven beszélve viszont fajfenttartási okokból következően bizonyos számú nőnek szülnie kell, ahhoz, hogy fent maradjunk. Ebből a szempotból mindenképpen kötelesség szülni, annak aki igényt tart rá, hogy továbbadja a génálományát.
2021. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!