Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem beképzeltség...

Szerintetek nem beképzeltség kiposztolni ilyet a fb-ra?

Figyelt kérdés

Hogy valaki műtermi fotózásra megy, ami abból derül ki, hogy kiposztol egy képet és odaírja a fotós nevét, hogy XY, várom már a fotózást! De persze nem csak a fotós, hanem az összes ismerőse látja. (Amúgy ezt már minden fb ismerőse tudhatja, hogy rendszeresen járnak, mert karácsony, szülinap, húsvét alkalmából legalább, és ezt minden évben. És persze utána ezt is ki kell posztolni :D) Elvileg nem egy ilyen sznob családról van szó, de annyira MŰ-nek tartom, hogy valaki mindig vagy a fotós által beállított, vagy saját, de nagyon idillisztikus családi képeket rak ki, hogy ez borzasztóan taszít.

Egyrészt alapból nem értem, miért kell azt is megosztani valakinek, hogy mikor fi.ngik (pl. cukrászdai sütievés; mit játszik a gyerekével és az hú mennyire jó nekik stb.), másrészt ezt miért érzi úgy valaki, hogy az ismerőseinek releváns információ? Ezek miért lennének olyan nagynagy történések, hogy ki kell raknia a fb-ra?

Nekem ez annyira fura, és beképzelt dolog. Miért csinálja ezt valaki?



2021. febr. 28. 19:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sebki sem profitot akar termelni a saját profilján megosztott dolgokkal, egyáltalán nem szempont, hogy sokakat, egyáltalán bárkit érdekeljen, amit megoszt az ember. A naplódba sem azt írod, amitől bestseller lesz.
2021. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#21 biztos, hogy nem érdekli?


hú, itt írtak páran egész ölre menően, nem ez tölti ki az életemet, de szembe jött és nekem ez nagyon furcsa, mert én nem tettem volna ki. NEM A KÉPET , hanem azt a tényt, hogy megyünk majd fényképezkedni. Szerintem ezt kicsit félreértették páran, ha én nem voltam egyértelmű, akkor bocs.


#2 látom, hiába írtam, hagyjuk

2021. márc. 1. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!