Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszólt egy kisgyerek, azóta...

Beszólt egy kisgyerek, azóta ezen pörgök, megőrültem már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyek egy ovóda mögé egészségi ügyi sétázni. 120 kiló vagyok és mivel online oktatás van, ez a napi 30-40 perc sétám ott történik. 21 éves fiú vagyok.

Na most az ovi mögötti részről rámlátnak az ovisok. Éppen kint voltam és kirúgtak egy labdát. Ordított egy kislány, hogy "BÁCSI! Visszatudod adni a labdát?" Odamentem, visszaadtam, ez még cuki volt. 2 percre rá 2 labdát is kirúgtak, az egész ovi ordított (kb 30 gyerek) BÁCSI!!! Ez még mindig oké, de volt pár kiskölyök, aki egyből mondta, hogy "Te dagadt disznó, gyooorsabban mááááár!". "Gyerünk te csicska cseléd, hozzad mááár!". Visszaadtam azért kínos mosollyal, az óvónénik szakadtak a röhögéstől, nekem meg égett a pofám. Siettem is el, erre a gyerekek: "Mész vissza sétafikálni dagadtg*ci?" El sem hittem, hogy ezt egy kb 4-5 éves gyerek mondta. Égett a pofám, le akartam őket ütni a kerítésen keresztül, de végül elszaladtam és hazafele tettem egy kört. Azért hallottam, hogy megint hívtak mert megint kirúgták: "DAGADTBÁCSI GYEREMÁR A KRVA ÉLETBEMÁR, VONSZOLD A DAGADT SEGGED IDE" Szószerint, ahogy írom....

Ez kb délután 1 körül történt. Azóta ezen kattogok. Nem tudok aludni sem. Sírógörcs kerülget, öngyilkossági hajlamok. Ez teljesen komoly sajnos, nem vicc. Segítsetek, megőrülök.



2021. márc. 4. 00:13
1 2 3 4 5
 11/48 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Lehet, hogy lettem volna olyan kö**ög, és visszakérdezek: "Ezt kajak nekem mondtad, te kis takony? K-va anyád nem tanított illemre? Hát hogy kell szépen kérni, te kis patkány?" Aztán elrúgom a labdát jó messzire.
2021. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
98%

Oda kellett volna menni az óvónőkhöz és jól beolvasni nekik.

Akik egy ilyet nem szankcionálnak megfelelően (konkrétan sehogy) azok nem valók erre a pályára.

Én pl semmiképpen nem bíznám egy olyan intézményre a gyerekemet, akik ilyen alap dolgokat nem tanítanak meg nekik, mint a tisztelet. Az egy dolog hogy én erre tanítom, de fontos hogy ugyanaz legyen az óvodai álláspont is, mint otthon a szülőé.

Szerintem panaszt nyújtanék be az intézmény (az ott dolgozó óvónők) ellen. Üssék csak meg a bokájukat, ezzel és az ehhez hasonló esetekkel az is sérül aki ellen irányul, és a gyerekek sem a megfelelő nevelésben részesülnek az intézmény falain belül, azaz ezek az óvónők az alapvető feladataikat ellátni képtelenek.

2021. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Oh ez az intézmény alapból is kész káosz. Pont mellette lévő panelben lakom, ahonnan az ablakom pont ránéz az udvarra. Amikor kiengedik őket, úgy sikítanak, mitn akiket nyúznának. Nem tudom leírni, de fülsüjetítő, az összes gyerek egyszerre torka szakadtából. Megtörtént már a panelközösség részéről a feljelentés, hogy ez nem normális. Nem történt semmi.
2021. márc. 4. 00:34
 14/48 anonim ***** válasza:
74%

Az bizony nagyon nem jó, ha rossz dolgokat mondanak nekünk.

Nehéz megállni, hogy mi ne legyünk azok.

Eleinte nehéz legalábbis.

Utána az ember elgondolkodik a dolgokon, hogy valójában mi és hogy történt.

Valójában ki mondta ezt nekem, valójában mit mondott a másik.

És valójában miért mondhatta.

Ezeket végiggondolva inkább már a szánalom az, amit érzek, feléjük.

Adott egy ember, aki nem tehet a kinézetéről.

Együtt kell éljen vele.

El kell fogadja azt.

És nem csak ennyi teher nyomja a vállát - képességet is ki kell fejlesszen az el nem fogadás elfogadására.

Én a helyedben örülnék.

Van egy olyan szűrő az életedben, amelyik megmondja, kik azok akik Önmagad miatt állnak szóba veled.

Van egy olyan különleges képességed, hogy a sz*r, elfogadásra képtelen emberek vagy el is kerülnek, vagy hamar rájössz kik azok, látva a megnyilvánulásaikat.

És még hálás is lehetsz, hogy csak az értelmes, elfogadó, rendes emberek maradnak meg így ismeretségnek.

Paleo étrendről, életmódról amúgy hallottál már? Én egy hónap alatt 5 kilót adtam le vele.

Csakmondom.

2021. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14-es, tanúlságos. Megnézem a Paleo-t.
2021. márc. 4. 01:01
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Baloldalt, Paleo táplálkozás.

Szendi Gábor oldala. Jó ember.

2021. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
4%
Jézusom mekkora tragédia! Még szerencse, hogy volt köztetek kerítés mert tégedet véresre vertek volna. 🤣🤣🤦‍♂️
2021. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Szerintem holnap kiteszem a történetet a város FB oldalára, tájékoztatás gyanánt szülőknek.
2021. márc. 4. 01:32
 19/48 anonim ***** válasza:
0%
#18 Remek ötlet🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy miattunk vannak kikészülve a szülők hogy mindig kérdeztük miért nem lehet 8 után nyugiban sétálni, erre olyan idegesek lettek hogy a gyerek előtt ordítoznak egymással:

Te anyjuk/apjuk, ezek mindig sétafikálni akarnak, xxhdsnbfnhbjm stb káromkodás és kapanyél a szájukból.

Erre a gyerekre ráragadt, és idegbetegek ezek is ha valaki sétál.

2021. márc. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!