Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszólt egy kisgyerek, azóta...

Beszólt egy kisgyerek, azóta ezen pörgök, megőrültem már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyek egy ovóda mögé egészségi ügyi sétázni. 120 kiló vagyok és mivel online oktatás van, ez a napi 30-40 perc sétám ott történik. 21 éves fiú vagyok.

Na most az ovi mögötti részről rámlátnak az ovisok. Éppen kint voltam és kirúgtak egy labdát. Ordított egy kislány, hogy "BÁCSI! Visszatudod adni a labdát?" Odamentem, visszaadtam, ez még cuki volt. 2 percre rá 2 labdát is kirúgtak, az egész ovi ordított (kb 30 gyerek) BÁCSI!!! Ez még mindig oké, de volt pár kiskölyök, aki egyből mondta, hogy "Te dagadt disznó, gyooorsabban mááááár!". "Gyerünk te csicska cseléd, hozzad mááár!". Visszaadtam azért kínos mosollyal, az óvónénik szakadtak a röhögéstől, nekem meg égett a pofám. Siettem is el, erre a gyerekek: "Mész vissza sétafikálni dagadtg*ci?" El sem hittem, hogy ezt egy kb 4-5 éves gyerek mondta. Égett a pofám, le akartam őket ütni a kerítésen keresztül, de végül elszaladtam és hazafele tettem egy kört. Azért hallottam, hogy megint hívtak mert megint kirúgták: "DAGADTBÁCSI GYEREMÁR A KRVA ÉLETBEMÁR, VONSZOLD A DAGADT SEGGED IDE" Szószerint, ahogy írom....

Ez kb délután 1 körül történt. Azóta ezen kattogok. Nem tudok aludni sem. Sírógörcs kerülget, öngyilkossági hajlamok. Ez teljesen komoly sajnos, nem vicc. Segítsetek, megőrülök.



2021. márc. 4. 00:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
91%

Látom kitetted, de nem nézel ki 120 kilonak 🤷🏼‍♀️


Dunaújváros lenne a rossz város? :D azért ennyire nem szar a helyzet...

2021. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Hova tetted ki facera? Szeretném tovább osztani és elolvasni
2021. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Az egy 4 éves kép rólam. Hát pedig elég gáz a város sajnos.
2021. márc. 4. 10:18
 34/48 A kérdező kommentje:
#32 Nem szeretném itt az anonimitásomat felfedni.
2021. márc. 4. 10:18
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Én is dunaújvárosi vagyok. 12-es voltam.
2021. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
27%

Én már összeraktam a képet hogy ki vagy, de nyugi, nem mondom el senkinek :)

Korábban is sejtettem hogy ebben a városban élsz. A korábbi kérdések alapján szinte egyértelmű volt. Főleg a mekis kérdésnél.

2021. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. márc. 4. 10:46
 38/48 anonim válasza:
29%

Szerintem azon mindenki átsiklott, hogy öngyilkossági hajlamos kerülgetnek emiatt. Ez nagyon nem normális, természetesen a gyerekek viselkedése sem az, de neked dolgoznod kéne ezen, hogy ne vedd ennyire magadra. Valószínűleg tényleg jobb lenne ha nem mennél a közelükbe. Sok sikert a sétával, és a mozgással, kívánom hogy sikerüljön kicsit leadnod a lelki és fizikai egészséged érdekében. Panaszt én nem tennék, ahogy a posztokat sem tettem volna ki mindenhova ezzel a háttérrel.


Az hogy általánosságban sokat üvöltenek a gyerekek az oviban.. Mi is ezt csináltuk. És nem értem milyen jogi útra szeretnéd ezt terelni.

Beperelsz egy öt évest mert beszólt? Vagy az ovit mert az udvaron kiabálnak a gyerekek? Ugye altalanossagban is írtady hogy ez zavar. Most az egész ovi hírnevét rontod, inkább mentél volna be beszélni bárkivel erről. Vagy inkább kérdémeznél bárkit, akivel arról beszélgethetsz hogy miért zavar ez ennyire. Nem sok értelmét látom a Facebook posztoknak, azon kívül hogy most lázadás szítottál az ovi és az óvónők ellen, pedig azért ott már kicsit finomítottál a történeten és mégiscsak megvédett valaki.

2021. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
#34 privátba megirod?
2021. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 Metionin ***** válasza:
100%

Tudod ki adta volna vissza a labdát :D jó messzire elrúgtam volna és rámosolyogtam volna.

A fontos az, hogy ne hagyd abba a mozgást, ha kell akkor válassz más útvonalat. Nekem is volt már hogy rám mutatott egy gyerek és közölte az anyjával hogy nézd anya de ronda, anyuka meg röhögött. És nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert hiába szólok vissza valami szarkasztikusat, a gyerek nem érti, az ilyennek a szülője se lehet egy agytröszt, bunkózni meg nem fogok egy 5 évessel. A szülőjének kellene rászólni de ha a szülő is hülye? Inkább elengedem vagy olyasmit mondok, hogy hát nem lehet mindenkinek ilyen szép krumpli feje mint neked és az anyukádnak.

2021. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!