Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszólt egy kisgyerek, azóta...

Beszólt egy kisgyerek, azóta ezen pörgök, megőrültem már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyek egy ovóda mögé egészségi ügyi sétázni. 120 kiló vagyok és mivel online oktatás van, ez a napi 30-40 perc sétám ott történik. 21 éves fiú vagyok.

Na most az ovi mögötti részről rámlátnak az ovisok. Éppen kint voltam és kirúgtak egy labdát. Ordított egy kislány, hogy "BÁCSI! Visszatudod adni a labdát?" Odamentem, visszaadtam, ez még cuki volt. 2 percre rá 2 labdát is kirúgtak, az egész ovi ordított (kb 30 gyerek) BÁCSI!!! Ez még mindig oké, de volt pár kiskölyök, aki egyből mondta, hogy "Te dagadt disznó, gyooorsabban mááááár!". "Gyerünk te csicska cseléd, hozzad mááár!". Visszaadtam azért kínos mosollyal, az óvónénik szakadtak a röhögéstől, nekem meg égett a pofám. Siettem is el, erre a gyerekek: "Mész vissza sétafikálni dagadtg*ci?" El sem hittem, hogy ezt egy kb 4-5 éves gyerek mondta. Égett a pofám, le akartam őket ütni a kerítésen keresztül, de végül elszaladtam és hazafele tettem egy kört. Azért hallottam, hogy megint hívtak mert megint kirúgták: "DAGADTBÁCSI GYEREMÁR A KRVA ÉLETBEMÁR, VONSZOLD A DAGADT SEGGED IDE" Szószerint, ahogy írom....

Ez kb délután 1 körül történt. Azóta ezen kattogok. Nem tudok aludni sem. Sírógörcs kerülget, öngyilkossági hajlamok. Ez teljesen komoly sajnos, nem vicc. Segítsetek, megőrülök.



2021. márc. 4. 00:13
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Anno mikor sofőr voltam lassan mentem egy utcába és a kis kormos gyerek aki kb 6 éves lehetett olyanokat ordított be az ablakon hogy majd le estem az ülésből.
2021. márc. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
12%
Ordas kamu.
2021. márc. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
89%

Biztos ciganyok a stilus alapjan. Ezt hivjuk csicskaztatasnak. Egyszer sem kellett volna visszadobnod a labdat.

De naluk viszont nem ferfi a ferfi 100 kg alatt!! Szoval nem igazan ertheto a dolog.


Amugy meg irhatsz egy emailt hamis nevvel es cimmel az idkolaigazgatonak errol a jelenetrol. A gyerekek es tanitok viselkedeserol.

Egy professzionalis tanar leaitotta volna a gyereket es elmagyarazta volna a novendeknek,h a tulsuly a te maganugyed. Nem illik megjegyezni. Nem illik beleszolni az eletedbe. A segitseget megkoszonni illik. Ha nem tanulja meg mar kiskorban a tarsadalmi egyutteles szabalyait a kisgyerek,akkor felnottkent sikertelen bortontoltelek lesz kb.


A fiatal gyerekek nagyon oszintek,sokszor bantoak. Sajnos manapsag sokan nem fogjak fel ,h a gyereket nevelni kell!!!!


En azt javasolnam,h ne arra menj. Arra menj,ahol nem utkozol ilyen nepsegbe. Amugy meg dugd be a fuleg zenevel ilyen kornyezetben. Meg se halld az ilyesmit.


En nagyon sajnalom az ilyen embereket,a vilagert sem bantanam meg.



Viszont az etrendeden tenyleg az egeszseged erdekeben valtoztass. Nem nem a kulsod miatt. Hanem az izuleteid nagyon megterhi peldaul. tobb zoldseg joval kevesebb gabona meg cukor. Es fogyni fogsz!!

2021. márc. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
35%

Ilyet magyar gyerek nem, csak a enveletlen cigó purdé mond. Én lesz*arnám mit mond, az, hogy az ónónénik már vele együtt nevetnek, azt valóban nem hagynám. De ha most ez vélhetően egyszeri eset, akkor pont sz*rd le.

Amúgy meg le kell fogyni, probléma megoldva.

2021. márc. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük! De a labdát legközelebb ne ad vissza..
2021. márc. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 Micimacko67 ***** válasza:
33%

Kérdező, jártál te óvodába?

Ha igen, akkor tudhatnád a saját ovis napirendedből, hogy délután egykor az ovisok nem játszanak kint az udvaron.

"Ez kb délután 1 körül történt. "

Ebben az időszakban már bent ebédelnek, majd készülnek a délutáni alvásra...

Kár volt ezzel trollkodnod...

2021. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem valami B kategóriás amcsi filmnek a forgatókönyvét írta le ide, hogy pátyolgassuk.
2021. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
94%

Elképesztő stílusa van a kisgyereknek, látatlanban is sajnálom, mert ez megmutatja, hogy milyen környezetben szocializálódhat.


Egy a fontos: sohasem azt minősítik ezek a szavak, akire mondják, hanem azt, aki mondja.

Jelen esetben pedig inkább az óvodás gyerek szüleit, mert nyilván otthonról hozza ezt az attitűdöt.


Téged nyilván zavar a kövérséged, azért csapott meg ennyire ez az ordenáré viselkedés. Ha így van, akkor a jól felfogott érdeked, hogy tegyél ellene valamit.

2021. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
92%
Vannak fejletlen emberek. Gyerekek is vannak köztük. Az ovónénik is az alja. Ezért járatom a gyerekem fizetősbe.
2021. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés és nem is cigók voltak. Azt még megérteném, de fehér gyerekek voltak. Köszi a válaszokat, FB-ra kirakom és túlesek rajta.
2021. márc. 4. 09:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!