Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszólt egy kisgyerek, azóta...

Beszólt egy kisgyerek, azóta ezen pörgök, megőrültem már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyek egy ovóda mögé egészségi ügyi sétázni. 120 kiló vagyok és mivel online oktatás van, ez a napi 30-40 perc sétám ott történik. 21 éves fiú vagyok.

Na most az ovi mögötti részről rámlátnak az ovisok. Éppen kint voltam és kirúgtak egy labdát. Ordított egy kislány, hogy "BÁCSI! Visszatudod adni a labdát?" Odamentem, visszaadtam, ez még cuki volt. 2 percre rá 2 labdát is kirúgtak, az egész ovi ordított (kb 30 gyerek) BÁCSI!!! Ez még mindig oké, de volt pár kiskölyök, aki egyből mondta, hogy "Te dagadt disznó, gyooorsabban mááááár!". "Gyerünk te csicska cseléd, hozzad mááár!". Visszaadtam azért kínos mosollyal, az óvónénik szakadtak a röhögéstől, nekem meg égett a pofám. Siettem is el, erre a gyerekek: "Mész vissza sétafikálni dagadtg*ci?" El sem hittem, hogy ezt egy kb 4-5 éves gyerek mondta. Égett a pofám, le akartam őket ütni a kerítésen keresztül, de végül elszaladtam és hazafele tettem egy kört. Azért hallottam, hogy megint hívtak mert megint kirúgták: "DAGADTBÁCSI GYEREMÁR A KRVA ÉLETBEMÁR, VONSZOLD A DAGADT SEGGED IDE" Szószerint, ahogy írom....

Ez kb délután 1 körül történt. Azóta ezen kattogok. Nem tudok aludni sem. Sírógörcs kerülget, öngyilkossági hajlamok. Ez teljesen komoly sajnos, nem vicc. Segítsetek, megőrülök.



2021. márc. 4. 00:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
72%
Ovonenik le szoktak csapni a gyerekeket csunya szavakert.
2021. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
aztán meg az ovónénik rinyálnak az interneten, hogy csak 140 ezer a fizetésük, de mint látszik szar munkát végeznek, ha hagyják a kis szarosokat idegen felnőtteknek beugatni az utcán
2021. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
3%

Gyerekek mindig megmondják az igazat.

Kezdj el életmódot vàltani és akkor majd nem tudnak beszólni.

2021. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis kiegészítés, olvastam a facebookos bejegyzésedet is, ahol leírod pontosan melyik óvodáról van szó. Tudnod kell, hogy ide tényleg a ,,bajosabb" gyerekek kerülnek. A neveletlenektől kezdve a mentálisan sérült, ADHD-s kicsikig mindenki idekerül, akivel gond akad. Én faluról jártam a közelben lévő Pannon gimibe és az egyik anyuka rendszeresen azzal a busszal jött a fiával, amivel én is. Tömött busz esetén a ránézésre 5 éves gyerek befoglalt két helyet és nem engedett senkit maga mellé mondván ,,ott a macim utazik". Gyakran üvöltözött, rohadt hangosan hallgatott zenét hangszóróról, amit az édesanyja semennyire nem tudott kezelni. Vagy üvöltözött vele, esetenként fizikálisan bántalmazta. Egyik alkalommal télen, amikor szálltunk le olyan nyaklevest kapott, hogy berepült a hóba, de még ott is ordított tovább. Szintén ebben az oviba járt.


Szóval tényleg úgy kezelt a dolgot, hogy ezek a gyerekek nem az átlagot képviselik, nem a súlyod az oka, hogy így kiosztottak, egyszerűen nem tudnak viselkedni. Stabil családi háttér és megfelelő szakember tudna rajtuk segíteni, de ahogyan én tapasztaltam otthon is bőven vannak gondok.

2021. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
66%
feküdj rá
2021. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
59%

Mi az a facebook poszt?

Ez azért már nem egészséges, hogy ennyire pörögsz rajta...

2021. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
60%
#45 najo kiégtem 🤣🤣
2021. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
7%
Ne haragudj de nem tudlak sajnálni, az emberek 90 százaléka azért dagadt mert lusta. Vegyél már erőt magadon aztán mozogj. A gyerekek meg ilyenek, nem hazudnak, ha valami rusnya azt megmondják. És ez valahol nagyon jó.
2021. júl. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!