Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
56%
Beszélj pszichológussal. Magadban van valami amit nem viselsz el.
2021. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 A kérdező kommentje:
Jó, igazából nem voltam túlságosan őszinte, mert tudom az egésznek az okát. A változást viszont elképzelhetetlennek tartom. Jártam már pszichológusnál (igazából ő volt nálam). Nem igazán segített.
2021. márc. 27. 17:10
 3/125 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi idős vagy?
2021. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
76%
Ismerd meg! Csinálj vele kettesben közös programokat! Egyáltalán: ha tudtad, hogy utálod a gyerekeket, miért vállaltad be?
2021. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
35%
Pszichológus. Vagy beszélj a felesegeddel.. Bár nem hiszem, hogy őt is elkéne hagyni emiatt..
2021. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
94%
Ezt felhozhatnám tökéletes példának akkor, amikor a szüleim azzal zaklatnak, hogy muszáj szülnöm, meg majd megszeretem, a sajátomat nem fogom utálni, stb. De, utálnám, ezért nem vállalok. Neked se kellett volna. Nem rosszindulatból írom, egy próbát megér a pszichológus, de nem tudom, hogy ez megváltozhat-e.
2021. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
92%
Elnézést, még nem láttam a kommented, #6 voltam. Mi az oka?
2021. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
55%
4# ismerje meg, ismerje meg, azt látni se akarja.. Ami amúgy full jogos, a gyerek csak egy teher az életben..
2021. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
13%
Te nem a gyerek miatt akarsz lelépni, hanem mert eleged van a felelősségből meg az asszonyból. Ha szeretnéd, nem hagynád el a párodat se. Meg kellene tanulnod szeretni, mert később bánni fogod, majd amikor öregségedre magadra maradsz..
2021. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 A kérdező kommentje:

4

Én nem akartam. A barátnőm elvileg fogamzásgátlót szedett, ami valamilyen oknál fogva nem hatott ( :) ). Férfiként pedig nincs beleszólásom abba, hogy mi legyen a gyerekkel, persze fizetnem attól még kellene. Ezzel nincs is gond amúgy, jól állunk anyagilag. Csak azt nem értem, hogy ha a gyerek anyja baszott át, akkor miért a gyerekre vagyok dühös? Tudom, hogy nem helyes, semmi logika nincs benne, de nem tudok ellene tenni.

2021. márc. 27. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!