Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
 81/125 anonim ***** válasza:
25%
Arra volt akarata a kérdezőnek, hogy szétkrja a csajt és csak szórakozzon vele. Az élet pedig megbüntette és mindig benyújtja a számlát... Ok-okozat, karma. Most ő lép le, legközelebb majd vele csesznek ki, ennyi!
2021. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim ***** válasza:
30%
Megcsináltad, köteles vagy törődni vele ! Nem egy rongy amit csak úgy kidobhatsz, egy élőlény.Ne picsogj hanem szagold a tetteit következményét !
2021. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 anonim ***** válasza:
62%

Senki sem szórakozhat mások érzéseivel büntetlenül.


Lehet, ez a nő szerette, szereti és nem csak a pénze miatt volt vele. Nem tudjátok, de azért ítélkeztek. És ha meg nem szerette, akkor meg pont összepasszoltak a kérdezővel...

2021. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:
69%
#84: Akkor vállalja a csaj, hogy csak kamuzta, hogy szedi a gyógyszert és olyannal csináltatta fel magát, aki nem akart gyereket.
2021. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 anonim ***** válasza:
35%
#88: ez a lényegen semmit sem változtat, mert nem dughatja fel a gyereket a sggébe. Köteles a gyerekről gondoskodni! Ha tetszik, ha nem!
2021. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 A kérdező kommentje:
Ezt a kotelesseget majd en eldontom, nem pedig ti fogjatok. Ha akarom, akkor mar ma este kibaszom az utcara.
2021. márc. 27. 20:48
 87/125 anonim ***** válasza:
41%
#89: Ja, hogy innen nézve meg már nem számít... Gratulálok, értelmes hozzáállás. Ha van egy ostoba liba, akkor menjen már tönkre három ember élete, biztos, ami biztos, kettő ne kapjon esélyt, hogy legalább nekik jó legyen.
2021. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:
16%

#93: Miért kellene összeköltöznöm vele? Végképp elfogytak a férfigyűlölő bizonytalan lábakon álló érvecskék?


#91

2021. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!


Nyugtass meg kérlek, hogy ez az egész nem igaz!


Teljesen rosszul lettem! 🤮

2021. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 A kérdező kommentje:

96

Ha jo csaj vagy es nem akarsz gyereket, akkor koltozhetunk! :D

97

Barcsak azt mondhatnam, hogy nem igaz. Boldogabb lennek.

2021. márc. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!