Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/125 anonim válasza:
12%
"A ház a kérdező, úgyhogy joga van azt “elviselni”, akit akar." Ha van már gyereke, nem. Szétperelném az anya helyében, mint a s.art, és igazat is adnának. :D
2021. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/125 anonim ***** válasza:
82%

És akkor csodálkozunk, hogy sok férfi ódzkodik a gyerekvállalástól.... Adott egy nő, aki úgy szül gyereket a párjának, hogy az nem is akarja, szimplán ráerőltette, a kapcsolata elé helyezett egy embriót, plusz neki semmi vagyona nincs, na meg fennáll az esélye, hogy “véletlenül elfelejtette” beszedni a gyógyszert és ilyenkor is az az első gondolat, hogy rohanok jól beperelem egy olyan házért, amihez a világon semmi közöm.🤮 No komment, ez már tényleg gusztustalan.

Mert végülis nem gyerek potyogtatás előtt kellett volna ám arra gondolni, hogy ha egyedül maradok is legyen tető a fejem felett meg némi félretett pénzem, munkám, áh dehogy. Utólag, miután nem sikerült belekényszerítene a másikat a szülő szerepbe, megyek verem a tam-tamot és követelőzök a bíróságon.


Anyucinak továbbra sincs köze a kérdező lakásához, mehet ahova akar, itt egyedül a gyerek maradhat, ha pedig ragaszkodik hozzá, hogy vele maradjon, akkor fogja a gyereket is és vele megy, ahova tud és akar. Nehogy már még a kérdezőnek ne legyen joga a saját lakásához, meg még őt akarják kiforgatni belőle.

Felajánlotta azt is, hogy segít lakást keresni és még fizetné is az albérletet egy évig, csak mert ugye a kedves anyuka beleszült a nagyvilágba pénz és minden egyéb nélkül, más vagyonától és lakásától függve. Hát így járt, a kérdező egyedül a gyereke után kell fizessen Gyt-t, az hogy asszonyka a semmire szült, - úgy hogy a kérdező nem is akarta a gyereket - már nem az ő problémája. El lehet menni dolgozni, mint mindenki más.

2021. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/125 anonim ***** válasza:
65%
#121: Igen, sajnos nagyon nehezen, szinte semennyire nem bizonyítható, hogy a nő átverte, ezért nyerne. Ha lenne miért perelnie. Mert az, hogy fizet neki, meg a fű alatt becsúsztatott gyereknek egy évre egy lakást, az aztán sok pereskedésre ad okot...
2021. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/125 anonim válasza:
86%

Látom, ide is megérkeztek az elmeroggyant mártír momzillák és dadzillák. Miért akarjátok minden áron "meggyógyítani", "helyes" irányba téríteni a kérdezőt? Ez kb olyan, mintha valaki egy homoszexuálist próbálna rábeszélni, hogy legyen mégis heteró. Nincsen azzal semmi baj, ha valaki nem szereti a gyerekeket, és nem akar sajátot, ez ma már teljesen elfogadott, főleg hogy túlnépesedett a Föld. Inkább magasfokú önismeretre és őszinteségre vall, ha ezt felismeri és fel meri vállalni önmaga és a környezete előtt. Az pedig teljesen érthető, hogy nem szereti a ráerőszakolt gyereket, és attól még nem rossz ember!

Ismerve a történetet, a kérdezőnek teljesen igaza van, és szíve joga kilépni ebből az elcseszett kapcsolatból. Anyucika pedig viselje a kamuzás, átverés és a felelőtlen purdépotyogtatás következményét!!

2021. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/125 A kérdező kommentje:
wow ez még itt mindig működik :D azt hittem, hogy már mindenki leakadt a témáról... a heylzet aannyyi, hogy nemsokráa elköltöznek a drágáim, tok lazan vette az egeszet a gyerek is, utoljara meg beszivtunk az asszonnyla mig a gyerek a nagyszuloknel vannak..kovetkezo 1 hetben elkoltoznek a masik lakasba, szpval no problem..vigyazzatok mit irotk mert az asszony is itt van mellettem :D és bocsi az irásért csak nem vagyunk teljesen tisztak jelenleg :D
2021. ápr. 2. 21:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!