Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
30%

#61: nem találsz olyan albérletet, ahová befogadnák.


És a gyereket senki sem sajnálja.

2021. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező te szerintem még nővel se voltál sose. Nagyon unalmas életed lehet. De legalább le foglalod magad és nem bolondulsz meg. Xd
2021. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 A kérdező kommentje:

63

Ingatlanokkal is foglalkozok, szóval nem lesz probléma. Lakást találni a legkevesebb.

2021. márc. 27. 18:34
 64/125 anonim ***** válasza:
54%

Azért ne csináljatok már úgy, mintha a pali nem kapott volna semmit a gyereken meg a lehúzáson kívül! Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez. Gondolom neki is jó volt, h leszpták, meg bszhatott.

Ehhez azért két ember kellett..!

2021. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
45%
A gyerek mindig tönkreteszi a kapcsolatokat. Mindig!!!
2021. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 Metionin ***** válasza:
76%

57: 27 évesen semmi háttérrel megtartani a gyereket nem vall nagy észre, akkor meg főleg ha szándékosan csúsztatta be. Oké, szomorú hogy egyedülálló anya lesz de mikor tanulják már meg az emberek, hogy a semmire nem szülünk? Bármikor egyedül maradhatnak és akkor hogy tartják el magukat és a gyereket? Mellesleg a gyerek 3 éves, ovis, anyuka mehet dolgozni.

Akár kamu a kérdés akár nem, rengeteg ilyen szituáció van, szóval ha csak a szituációt magát nézzük is felelőtlenség volt így a gyereket bevállalni. És persze hogy szop mindenki, az apa is mert van egy nem kívánt gyereke, anya is mert egyedül kell nevelnie a gyereket és végül a szegény kölök is aki csak púp mindenki hátán.

2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
8%

#60 18.28 és

#64 18.33

zöld! Kamu az egész.

2021. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:
30%

Persze, szórakozni jó. Aztán a következmények meg le vannak xarva, dögöljön meg mindenki! Az a kva meg a gyerek az oka mindennek! Csak én élhessek végre! Takarodjanak a gcibe!

Élni akarom a gondtalan, szabad életet!


De milyen élet ez?!


Hányinger ez a mai generáció.

:(

2021. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 A kérdező kommentje:
Amugy ez a kamuzas dolog itt ennyire elterjedt? Egy forumon sem lattam meg ennyi kamu kommentet. :D
2021. márc. 27. 18:47
 70/125 anonim ***** válasza:
24%
Ha kamu az egész, akkor meg pláne elszomorító! :(
2021. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!