Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
73%
Nekem most lecsökkent a libidóm az tuti! Népességcsökkentéshez ideális poszt!
2021. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 anonim ***** válasza:
33%
Atyaég! 🤮
2021. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/125 anonim ***** válasza:
40%

#100 21.06

Lehet annak is szánta a meseszövő! Ha ő sose dugott más se tegye 😂😂😂😂😂

2021. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 anonim ***** válasza:
44%
#102: ezen jót nevettem, köszi! Te tuti csaj vagy! 😀😀
2021. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 A kérdező kommentje:
Bárcsak sosem dugtam volna, akkor legalább nem kellene ilyen kérdéseket kiírnom a netre, nem kellene utcára raknom egy nőt s gyerekét. Az biztos, hogy sokkal boldogabb lennék.
2021. márc. 27. 21:11
 96/125 A kérdező kommentje:
Amúgy elég sok válasz érkezett olyanoktól, akik valamilyen szörnynek képzelnek. Megjegyezném, hogy nem én voltam az, aki CSAK a fogamzásgátlóra bízta a védekezést. Oké, nem húztam óvszert, de sok százmillió ember él szexuális életet kizárólag fogamzásgátló mellett. Többek között ez a lényege (hogy ne kelljen óvszert viselni). Mennyi az esélye, hogy váltás után másfél-két hónappal terhes lesz az illető, ha SZEDI a tablettát? Nem sok. Ezért gondolom, hogy nem valójában nem is szedte a fog.gátlót, csak azt hitte, hogy majd egy gyerekkel magához köt. Hát ez nem jött össze, csak elkúrta az egész életét, a gyerekéről nem is beszélve.
2021. márc. 27. 21:18
 97/125 anonim ***** válasza:
34%
Ezeket még így is súlyos leírni hogy kamu... Hogy utcára tennéd a gyereked meg a nőt (akit a képzeletedben felcsináltál). Nagyon beteg vagy!
2021. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 A kérdező kommentje:
Te egyébként csak ezzel a kamu dologgal tudsz jönni? Hát nem túl nagy a kreativitásod, az azért nem vitás.
2021. márc. 27. 21:26
 99/125 anonim ***** válasza:
60%
Ahoz képest, hogy a kérdésedben rendbe akarod hozni a dolgokat, (vagy mi) a válaszaidban mégis mintha csak arra mentél volna rà, hogy idegesítsd az embereket, ráadàsul legalább négyszer írtad, hogy utcára teszed a nőt gyerekestül, aztàn másik kommentben fizetnéd az albérletét, megint másikban bulizol a haverjaiddal stb. Mintha csak az itteni harcos anyákat akarnád hergelni valamilyen összeállított lista szerint. Full a kamu vagy ember. Ha igaz a sztorid, ha nem, mindenképp selejt vagy.
2021. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek kamu, akkor miért válaszolgattok folyton? Nem értem a logikát, de ha nektek így könnyű, hát legyen. Mindenesetre a probléma meg lesz oldva, már döntöttem. A normálisabb válaszolóknak köszönöm a segítséget, illetve természetesen nektek is, kamuhívők. Sziasztok!
2021. márc. 27. 21:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!