Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
 71/125 anonim ***** válasza:
20%
Talán mert egy fórumon sincs ennyi kamu bértroll mint itt.
2021. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 A kérdező kommentje:
Nem kamu egyebkent, de az se gond, ha nem hiszitek el, csak legalabb akkor ne valaszoljatok feleslegesen. Bizonyitani meg nyilvan nem fogom a nyilvanossag elott. Mindenesetre koszonom a rengeteg valaszt, segitseget!
2021. márc. 27. 18:50
 73/125 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen simán történhet tuti nem kamu.. Én hiszek neked és sajnállak.
2021. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 A kérdező kommentje:
Miert engem sajnalsz? Nem vagyok onutalo, meg semmi ilyesmi, de itt nem en vagyok az aldozat, hanem a gyerek, aki semmi rosszat nem tett.
2021. márc. 27. 19:14
 75/125 anonim ***** válasza:
45%
Hát hogy ilyen hülye nőt találtál, aki tönkretette az életed..
2021. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim ***** válasza:
62%

"A jövőben sorra került volna mindenképpen, de egyelőre nem szerettünk volna, mégis becsúszott valamilyen módon."


Az alapján, hogy te eleve soha nem szerettél volna gyereket, legalább 4 évvel ezelőtt kellett volna elhagynod szerencsétlen csajt. Szvsz nettó gerinctelenség úgy együtt maradni a másikkal, hogy ennyire különböző céljaitok vannak egy kapcsolatban.

No mindegy, még most sem késő lelépni. És igen, megérne ez a szarhalmaz egy pszichológust, mert kőkemény hatással lesz a következő kapcsolataidra. (Pszichológus és pszichológus között is hatalmas különbség van és az, akihez jártál, nem biztos, hogy a legmegfelelőbb volt számodra.)

2021. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 anonim ***** válasza:
15%
78# jajjj mert te olyan tökéletes vagy és sosem hibázol.. Gyökér
2021. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 A kérdező kommentje:

78

'kőkemény hatással lesz a következő kapcsolataidra'

Ezt kifejtenéd?


Bár ezek után szerintem legalább 20 évig nem leszek kapcsolatban, az biztos. Megteszem azt, amit eddig emiatt nem tudtam.

2021. márc. 27. 19:21
 79/125 A kérdező kommentje:
A 78-as válasz korrekt volt, mert nem ismeri a teljes történetet. Nyilván nem fogom ezt kifejteni, mert irreleváns jelen helyzetben. Ne ugorjatok egymásnak, inkább tanuljatok az esetemből.
2021. márc. 27. 19:23
 80/125 anonim ***** válasza:
59%

#82: Vagy az a tanulság, hogy sose állj össze olyan nővel, akiben nem bízhatsz, és felcsináltatja magát a biztos anyagi jólétért a kifejezett akaratod ellenére.


A kérdező nem gyerekgyűlölő

2021. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!