Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy megszeressem a gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz 3 éves, de sajnos én még mindig azt érzem, hogy valamiért gyűlölöm. Sosem szerettem a gyerekeket, de gondoltam, hogy ha saját vérem lesz, majd megváltozik a helyzet. Nem tudom szeretni, nem érzek semmilyen pozitív érzelmet iránta. Egyszerűen idegesít a sírás, a nyafogás, meg úgy általában minden, ami vele kapcsolatos. Adok magamnak még két évet, hogy ez megváltozzon, ha nem sikerül, akkor elhagyom a családot, mert nem szeretném megnehezíteni az életüket, illetve a gyerekkorát. Az a baj, hogy nem tudom a gyűlölet okát. Nektek van esetleg valami tippetek, hogy változtassam ezt meg? F

2021. márc. 27. 17:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
31%
Szerencsére sokan utálják a kölyköket és nem is akarnak...
2021. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd ott őket és keress egy értelmes, nem hazug nőt!
2021. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
26%

#31: a szeretetet nem is lehet erőltetni!


Én csak azt nem értem, hogy akkor az anyát sem szerette soha?! Csak bszni jártak össze?


Mert ez így olyan szomorú! :(

2021. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 A kérdező kommentje:

29

Ez szép volt, egyet is értek. Áthívtam pár haveromat egy kis esti bebaszásra, mert már legalább egy éve nem volt ilyenre alkalom, szerintem itt az ideje. Alszok rá egyet, és eldöntöm, hogy mi lesz az egésznek a vége.

2021. márc. 27. 17:40
 35/125 anonim ***** válasza:
83%
#34: nem biztos, hogy hazug volt a nő! Ismerek olyat, aki fogamzásgátló mellett esett teherbe, meg a másik spirál mellett és egyik sem akart több gyereket!
2021. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen nőt én is elhagynék, aki kamuzott nekem...
2021. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 A kérdező kommentje:
A kamu az nem biztos, hogy valódi, lehet, hogy csak én képzelem be. Mint említettem, nincs rá bizonyíték.
2021. márc. 27. 17:44
 38/125 anonim ***** válasza:
70%
Ellenben ha nem kamuzott, én a társamat képtelen lennék elhagyni...
2021. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező! Ahhoz képest, hogy mi a kérdésed címe, eléggé lejön, hogy te semmit. Azaz de: lelépni, bulizni a haverokkal meg új pnát keresni.


Valóban nem való neked az apaság, de egy komoly párkapcsolat se, hiszen kevés nő szereti, ha nem szeretik, hanem csak kihasználják.


Szerintem úgy lenne fer, ha a következő kapcsolatod kezdetén leszögeznéd, hogy te csak dugópajtit keresel és akkor senkit nem érne csalódás.


Nem baj az, ha valaki képtelen szeretni - valószínűleg előtted sem volt minta -, de legalább ne hagyjon hullákat maga mögött.


Párod mit szól ehhez??

2021. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 anonim ***** válasza:
55%
Csak a kérdést elolvasva, a többit nem: kamu provokáció.
2021. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!