Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan embernek, akit...

Egy olyan embernek, akit mindenki folyton bánt és csak kudarc éri, megoldás lehet a teljes elzárkózás a külvilágtól ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 09:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%
Neked is kár segiteni
2021. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Akár teljes társadalmi összeomlás is bekövetkezhet, ennek már most vannak jelei, lásd Covid. És ez egyre csak rosszabb lesz. Valamennyire most még működik a társadalom, de sajnos túlsúlyban vannak a destruktív, romboló emberek. És ez vagy válságokhoz, vagy háborúkhoz fog vezetni.


De magánéleti szinten is teljesen ellehetetlenítik a normális emberek életét. Mainpulálnak, cinkelt lappal játszanak, egymás ellen hangolnak embereket..


Saját életemre vonatkoztatva pedig nem látom értelmét egy olyan társasjátékban játszani, ahol nem én hozom meg a játékszabályokat. A szerepek meg előre le vannak osztva.

2021. ápr. 3. 11:20
 13/27 A kérdező kommentje:

Gondoljunk csak abba bele, hogy egyéni szinten is milyen rombolást, pusztítást tudnak okozni ezek az emberek. És én az ilyen embereket eddigi életemben valahogy mágnesként vonzottam. Az emberiségbe vetett hitem, bizalmam erősen megtört, összeomlott..


A helyzet az, hogy a jó emberek vannak relatív kisebbsében, a gonosz emberek meg többségben. Valóban ez lenne az ideális világ ?? A kisebbségben lévő jószándékú emberek miatt nem omlott még teljesen össze ez a társadalom. De a háborúk, válságok, most meg ez a Covid... Azt jelzi, hogy a rombolás dolgozik és addig nem nyugszik, amíg a földdel nem tesz egyenlővé mindent...

2021. ápr. 3. 11:38
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

"Akár teljes társadalmi összeomlás is bekövetkezhet, ennek már most vannak jelei, lásd Covid. "


A társadalom túlélt két világháborút, több diktatúrát, holokausztot, ezek mellett szerintem egy covid pandémia gykaorlatilag semmi...

2021. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy nem elzárkóznod kéne, hanem egy pszichiáterhez fordulnod. Sürgősen.
2021. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező, végigolvastam a kérdésedet és a kommentjeidet. Menj, zárkózz el. Majd szólunk, ha előjöhetsz, jó?


Persze mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Hogyne.

2021. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

"Saját életemre vonatkoztatva pedig nem látom értelmét egy olyan társasjátékban játszani, ahol nem én hozom meg a játékszabályokat." Pffff... állj csak le birkózni a valósággal. Nem gondolod, hogy a valóság erősebb?


A tüneteid retardációra és narcisztikus egosérülésekre utalnak. Érdemes lenne szakorvost felkeresned, már csak az életminőséged javításának érdekében is.

2021. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%
Tudod, mit? Legyél akkor növény, ha már ennyire okos vagy b*szki. Majd küldj videósorozatot, hogyan sajátítod el a fotoszintetizálást.
2021. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
18: Többek között a magadfajták miatt is tartom minél sürgetőbbnek kivonulnom a világból... Egy percét sem fogom sajnálni, amikor magam mögött hagyom ezt az egész retek világot...
2021. ápr. 3. 12:44
 20/27 anonim ***** válasza:
34%
A világ sem fog téged hiányolni ezt elhiheted.
2021. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!