Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy olyan embernek, akit...

Egy olyan embernek, akit mindenki folyton bánt és csak kudarc éri, megoldás lehet a teljes elzárkózás a külvilágtól ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 09:51
1 2 3
 21/27 Akemi Akita ***** válasza:
88%
Ha mindenki bánt, ott lehet abban az emberben van a hiba... Mert mindenkit érnek bántalmak az életben, de kell lennie olyan is aki mellette áll... Barát, pár... Ha ez nincs meg magában keresse a hibát és változzon
2021. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21: Oké. Nem mondom magam jó embernek, de szerintem az emberségem nincs egyenes arányban azzal, amilyen sok rosszat kaptam. Amikor rosszat kapok, az élet lapáttal méri ki nekem, ellenben a boldogságot kávéskanállal maximum....
2021. ápr. 3. 23:02
 23/27 anonim ***** válasza:
61%
21-el egyetértek! Itt van a hiba, amin változtatni is lehetne!
2021. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%

"Persze mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Hogyne."


pazar megfogalmazás

2021. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nincs senki, akivel megbeszélhetnéd a problémáidat? Egy barát, egy barátnő, egy potenciális társnak való? Mivel nem önszántadból különülsz el, így nem is lehetsz boldog benne, szóval ez szerintem nem a te utad! Ebbe hosszútávon csak belerokkannál! Kapcsolódni kellene, társakat keresni, akire egy kicsit is fel tudsz nézni, aki egy kicsit is jó hozzád! Nincs senki az életedben? Legalább egy ember, már az is sokat jelentene! Kapcsolódni, nem elszigetelődni! Amit önszántadból teszel, az a te utad!
2021. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
25: Erre rákényszerültem. Túl sok bántást kaptam az emberektől az életben. Nem maradt más út, mint hogy minden hidat felégetek magam körül és mindenkivel minden kapcsolatot megszakítok.
2021. ápr. 6. 13:07
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled, Kérdező?
2021. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!