Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ITT törölték magukat a...

Akik ITT törölték magukat a Fészbukról, azok mivel indokolják? És milyen azóta az életük? Mennyire pozitív?

Figyelt kérdés
Én már több mint 1,5 éve töröltem magam.

2021. ápr. 4. 18:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%
De miért nem válaszolsz a kérdésre? :D
2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%
Lehet ám a facét ésszel is használni, mint arany középút
2021. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem arra való az FB, amire az átlagember használja. Már csak a jobb elfoglaltság hiánya miatt lóg rajta, olyan mint a Barátok közt című szappanopra. Semmi értelmes nincs benne, a proliknak készül és nincs más lehetőségük a minőségi kikapcsolódásra.
2021. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%

Számomra az üzenetküldési alternatíva a Viber.


Több előnye van a facebookal szemben - nem kell megadnom a személyes adataimat

-nem kell a hírfolyamban mások érdektelen pózolgatását meg ételfotóit néznem

-csak az talál meg akinek megadtam a telefonszámomat

-a chat mellett ingyen is beszélhetek rajta.


De a Skype sem rossz.


A facebookon:

- amúgy sem akartam a napi tevékenységemet megosztani mindenivel, és másokéra sem vagyok kiváncsi, így a hirfolyamozás nem hiányzik

- Nem kapok naponta 10 pasitól üzenetet, "Szia" és "Szia micsi" üzeneteket, amikre ha válaszolok rögtön meztelen képet kérnek

-Nem tud 2 szó után minden szerencsétlen megkeresni és bejelölni,

-nem fecsérlem az időmet nem építő dolgokkal, nem töltök el a semmivel délutánokat

-alacsony az átlag-intelligencia, kimaradok a buta, agyatlan trendekből, pl. like vadászat, Momo,kékbálna, hímsovinizmus, testgyalázás, perverziók, különböző provokációk, aggresszív oltogatás,gyerekek halálának kívánása, pl.Tóth Gabi vagy Dér Heni gyerekéét.



Nekem ezek közül egy sem hiányzik.

2021. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
82%

14

Ezek közül minden megoldható odafigyeléssel. Nem kell megosztanod semmit sem, üzenetet Viberen is írhatnak, bejelölés letiltható, az alacsony intelligenciát pedig megoldhatod úgy, hogy nem követed be ezen oldalakat. A Facebooknál a legnagyobb probléma az adatvédelem, de mondjuk én sem adtam meg a valódi nevemet és telefonszámomat, anélkül használom.

2021. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Viber:

Tényleg sokkal jobb a fb-nél...


[link]

2021. ápr. 4. 19:47
 17/37 anonim ***** válasza:
90%

"Nem kapok 5 percenként értesítéseket"

(ki lehet kapcsolni telefonon a facebook értesítéseket)

"Nincs ismeretlen író"

(nekem sem, pedig van facebookom)

"Nincsen hírkorlátozás

Nincsen cenzúra/ cezúra

A lájkolt oldalaim nem rejti el a Fb mert nem ballibsi"

(a világ és az internet nem szűnik meg a facebooknál mindenki tájékozódhat olyan hírforrásból amiből akar.)

Nem követnek

Nem hallgatnak le

(Rossz hírem van számodra, ha van okostelefonod, és használsz interneten, stb.. akkor mindenhol "követnek", "lehalgatnak" ahogy te nevezed. Gyűjtik a felhasználói szokásaidat, profiloznak stb... Maximum nem tudsz róla)


Szóval köszi én tökéletesen megvagyok Facebookkal is. :D

2021. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, igen, nekem sokkal jobb a Viber. Ahogy a 17es irta gyakorlatilag mindig "megfigyelnek", sőt magát mobil telefont is tartani is "kockázatos", mert már azon keresztül is "le tudnak hallgatni" "bemérni", nézz utána. A legtöbb oldal meg eleve elmenti hogy mire kerestél rá, hogy releváns hirdetéseket tusjon feldobni neked. Mondom, nézz után és dobd el a telefonod.


Szóval én ilyen szinten nem vagyok paranoiás. Nekem elég hogy kimaradok a facebookos helymegjelölésekből, magánposztokból, hülye üzenetekből meg a buta a provokációkból.

2021. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire fostok, akkor használjatok android alapú, de nyílt forráskódú oprendszereket. Mindenféle Google szolgáltatást persze mellőzni kell.
2021. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
70%
Vagy ha valaki ennyire paranoid, akkor menjen vissza a barlangba, és éljen egy kő alatt, na akkor talán tuti nem követik le.
2021. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!