Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzem magamat egyenlőnek...

Nem érzem magamat egyenlőnek másokkal, mert alacsony vagyok. Követeljek én is egyenlőséget?

Figyelt kérdés

Maximálisan támogatom a nők, a melegek, a transzok, a feketék egyenlőségét és ezirányú törekvéseit. Viszont nem tetszik, hogy az alacsony termetű emberek semmilyen képviseletet nem kapnak, holott súlyos diszkriminációt szenvedünk el.

Nem lehettem pl. kosaras, mert az alacsony termetem miatt diszkriminált az edző.

A mindennapi életben súlyos megaláztatást szenvedek el, amikor valaki pl. felajánlja, hogy levegye nekem a polcról a poharat látva, hogy én nem érem el. Különböző mikroagresziók is érnek, amikor pl. átnéznek a fejem felett és úgy szólítanak meg valaki mást.

Sőt, ami a legnagyobb baj, hogy a nők is más szemmel néznek rám a 160 centim miatt, mint pl. a 180+ centis féfitársaimra. Szeretnék itt is egyenlőséget pl. szexuális újraelosztás formájában: kötelező legyen lefeküdnie velem minden egyedülálló nőnek, akit megkívánok, hogy teljesen kiküszöböljük a lehetőségét a magasságom miatti megkülönböztetésnek.

A parlamentben és vezetői pozíciókban is szeretnék legalább 40% képviseletet, mivel a trásadalom ennyi százalékát tesszük ki világszinten mi 160 cm-nél alacsonyabbak.

Te támogatnál az egyenlőség iránti törekvéseimben?



2021. máj. 8. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
39: vannak befolyásos nők, feketék és melegek is. Ebből még nem következik, hogy en lennének elnyomva.
2021. máj. 9. 13:13
 42/64 anonim ***** válasza:
24%
Igen, két n.gger leszavazott. Pedig igazam van, semmilyen törvény nem tesz különbséget.
2021. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit te csinálsz az nevetséges.

Attól mert valaki társadalmilag elnyomott, még nem kell ezért mindenkinek szeretnie. Én például nem kedvelem a melegeket és azt amit ők képviselnek. Azonban nem szidom vagy bántom őket, csendben együttélek velük. Tehát téged sem kell szeretnie mindenkinek. Alacsony vagy, ez van, biztosan van akinek ez tetszik.

2021. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
43: nem is szeretetre vágyom, hanem egyenlőségre.
2021. máj. 9. 13:34
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fontosabb egyenlőségi kérdések mint a te alacsonyságod. Ameddig azokban nincs előrelépés, addig te ne is számíts semmire.
2021. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

45: ezt kikérem magamnak. Mi 160cm-es emberek 40%-nyian vagyunk világszerte, miközben pl. a melegek, transzok mindössze 1,5%-nyian.

Mit képzelsz magadról amúgy is, hogy te megítéled a nevemben, hogy az én törkvésem mennyire fontos? Ki vagy te?

2021. máj. 9. 14:20
 47/64 anonim ***** válasza:
30%
160 centiddel soha nem leszel egyenlő velünk. (Én 185 vagyok.) Papíron egyenlő vagy, de a valóságban mindig hátrányban leszel, mosolyognak rajtad, nem vesznek komolyan. Ahogy kétségbeesetten próbálsz egyenlő lenni, még nevetségesebbé válsz.
2021. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
66%
És hogyan próbálnak az emberek egyenlőséget szerezni maguknak? Tüntetni mennek, menj te is
2021. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlő vagy. Elmehetsz szavazni (az alacsonyak mindig is elmehettek, míg a nők és feketék ezt kiharcolták) beengednek a boltba, moziba, hivatalokba, bárhová.


Az, hogy kicsi vagy, egy hátrányokkal ÉS előnyökkel rendelkező tulajdonság.

Nem vered be a fejed mindenhová, nem lóg le a lábad az ágyról, kényelmesen beférsz a kisebb kocsikba, vezetésnél nem kell görnyednek hogy lásd a lámpát, nem kényelmetlenek a székek, nem áll hülyén rajtad egy csomó ruha, könnyebben közlekedsz a lépcsőkön és létrákon...

(Párom 190 centi, őt kérdeztem meg a magassága hátrányairól)


Plusz statisztikailag tovább élnek az alacsony emberek, mert a magas emberek szíve, tüdeje és egyéb szervei többet dolgoznak, hamarabb adhatják be az unalmast.


(Azt már csak zárójelesen jegyzem meg, hogy lóimádó kislányként volt egy rövid, szomorú időszakom, amikor rájöttem hogy én nagyra fogok nőni, és nem lehetek zsoké :D)

2021. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

49: a feketék és nők jól mondod, ma már kiharcolták a szavazati jogukat.

Akkor szerinted ezzel megvalósult az egyenlőségük? Már ne lázadjanak tovább?

2021. máj. 9. 16:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!