Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzem magamat egyenlőnek...

Nem érzem magamat egyenlőnek másokkal, mert alacsony vagyok. Követeljek én is egyenlőséget?

Figyelt kérdés

Maximálisan támogatom a nők, a melegek, a transzok, a feketék egyenlőségét és ezirányú törekvéseit. Viszont nem tetszik, hogy az alacsony termetű emberek semmilyen képviseletet nem kapnak, holott súlyos diszkriminációt szenvedünk el.

Nem lehettem pl. kosaras, mert az alacsony termetem miatt diszkriminált az edző.

A mindennapi életben súlyos megaláztatást szenvedek el, amikor valaki pl. felajánlja, hogy levegye nekem a polcról a poharat látva, hogy én nem érem el. Különböző mikroagresziók is érnek, amikor pl. átnéznek a fejem felett és úgy szólítanak meg valaki mást.

Sőt, ami a legnagyobb baj, hogy a nők is más szemmel néznek rám a 160 centim miatt, mint pl. a 180+ centis féfitársaimra. Szeretnék itt is egyenlőséget pl. szexuális újraelosztás formájában: kötelező legyen lefeküdnie velem minden egyedülálló nőnek, akit megkívánok, hogy teljesen kiküszöböljük a lehetőségét a magasságom miatti megkülönböztetésnek.

A parlamentben és vezetői pozíciókban is szeretnék legalább 40% képviseletet, mivel a trásadalom ennyi százalékát tesszük ki világszinten mi 160 cm-nél alacsonyabbak.

Te támogatnál az egyenlőség iránti törekvéseimben?



2021. máj. 8. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

itt mindenki 2m magas, rengeteg csaja van és volt, illetve milliomos

de legalábbis midig jóval többre vitte annál, mint akivel éppen vitázik

érdekes oldal ez, hogy a legsikeresebb emberek járnak ide

2021. máj. 13. 01:23
 62/64 anonim válasza:
Egy csomó mindenki "támogatja" a melegeket, feketéket, transzokat, Magyarországon relevánsan a cigányokat, addig amíg nem kell a közelükben tartózkodni. Ennyit ér az elfogadás. Azzal te se mennél sokra, ha elfogadnának a magasságod miatt. Egyszerűen meg kell ismerni az embereknek azt a kis rétegét, aki nem ilyen sekélyes, hogy külső tulajdonságok alapján határozzon meg egy másik embert. Ritka, de ha másért nem, ezért megéri ismerkedni kérdező.
2021. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim válasza:
9%
B*ssza meg, azt sem értitek, mi a célja a kérdezőnek :D. Jó lenne, ha inkább a valódi felvetéséről vitáznátok.
2021. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:
63: ez ma Magyarország. :) Nem meglepő, hogy mindenki mindent 100%-ig komolyan vesz, ez ma az emberek szintje.
2021. jún. 13. 14:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!