Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzem magamat egyenlőnek...

Nem érzem magamat egyenlőnek másokkal, mert alacsony vagyok. Követeljek én is egyenlőséget?

Figyelt kérdés

Maximálisan támogatom a nők, a melegek, a transzok, a feketék egyenlőségét és ezirányú törekvéseit. Viszont nem tetszik, hogy az alacsony termetű emberek semmilyen képviseletet nem kapnak, holott súlyos diszkriminációt szenvedünk el.

Nem lehettem pl. kosaras, mert az alacsony termetem miatt diszkriminált az edző.

A mindennapi életben súlyos megaláztatást szenvedek el, amikor valaki pl. felajánlja, hogy levegye nekem a polcról a poharat látva, hogy én nem érem el. Különböző mikroagresziók is érnek, amikor pl. átnéznek a fejem felett és úgy szólítanak meg valaki mást.

Sőt, ami a legnagyobb baj, hogy a nők is más szemmel néznek rám a 160 centim miatt, mint pl. a 180+ centis féfitársaimra. Szeretnék itt is egyenlőséget pl. szexuális újraelosztás formájában: kötelező legyen lefeküdnie velem minden egyedülálló nőnek, akit megkívánok, hogy teljesen kiküszöböljük a lehetőségét a magasságom miatti megkülönböztetésnek.

A parlamentben és vezetői pozíciókban is szeretnék legalább 40% képviseletet, mivel a trásadalom ennyi százalékát tesszük ki világszinten mi 160 cm-nél alacsonyabbak.

Te támogatnál az egyenlőség iránti törekvéseimben?



2021. máj. 8. 20:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy melegnek is joga van heteróként élni, de nem (mind) akar (van, aki megteszi). Nekem is jogom van spenótfőzeléket enni, de nem akarok, mert nem szeretem.
2021. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha random nők lefeküdnek veled, és random hozzád hasonlókkal is, az neked nem baj? Nem lesz ribi?
2021. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek, mert te beférsz sok autóba, én meg nem.

Meg tudod milyen szr beqrni mindig a fejed a fák ágaiba a kertben?

2021. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
az se jó, ha ilyen aggyal tovább élsz tíz évvel mint egy 190 centis
2021. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

21: de egy meleg utcára megy tüntetni, ahogy a transz is, meg már a nők is.

Én ugyanúgy szenvedek el diszkriminációt magassági, mint ők nemi, szexuális és bőrszín (BLM) alapon.

Akkor én miért ne lázadjak? Itt tényleg forradalmat kell csinálni.

2021. máj. 9. 11:14
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Oké, menj tüntetni.

Szia.

2021. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon van értelme mindenképp ilyesmiért harcolni, mert megértőek az ilyen követelésekkel szemben.
2021. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha látok a boltban egy nálam alacsonyabbat nyújtózkodni valamiért amit nem ér el, akkor az az illedelmes, ha szó nélkül elmegyek mellette?


Vagy emeljem meg, mint az Oroszlánkirályban?

2021. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
bal oldalra felírod mik az előnyök, jobb oldalra felírod mik a hátrányok és látni fogod, hogy kb annyi előnyöd van, amennyi hátrányod:)
2021. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy miért kerül el mindenki.


Ilyen megkeseredett hisztikirálylánnyal a fene se akarna semmilyen kapcsolatot kialakítani.

2021. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!