Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nőnek már megdicsérni...

Ha egy nőnek már megdicsérni sem szabad a külsejét, akkor minek öltözik ki?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóról jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=8Lim-xSSyl8&t=139s

Itt a teljesen magából kivetkőzött, melltartós lány arra panaszkodik a barátnőjével, hogy őt traumatizálja, ha utána szólnak. Akkor mi a jó opció?

1. Nem szólhatsz/füttyöghetsz utána, mert az zaklatás.

2. Nem is mondhatod neki, hogy öltözz már fel te r___nc, érthető okokból.

3. Marad az, hogy ne szólj semmit a külsejére.

De akkor minek öltözik ki, meg egyáltalán ad bármelyik nő a külsejére, kuss van a férfinek?



2021. máj. 31. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem tudsz csak simán csöndben maradni? Az fura a részéről, hogy kidobja mindenét és meglepődik, ha pár ember beszól, mert ez várható az emberektől sajnos, de nem értem minek kéne mindenképp szólni a nőnek ha úgy öltözik, ahogy neki jó. Én valahogy kibírom, és nem érzek rá késztetést.


A külsejükre maguk miatt is adhatnak. Nem csak a férfi létezik számukra. Ezeket úgy írom hogy Red pilles férfi vagyok.

2021. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
48%
Azért öltözik ki,hogy a többi nőt legyőzze.
2021. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk azért, mert magának, esetleg a párjának akar tetszeni?? Nem azért, hogy suttyójóska utánafüttyögjön, vagy r*bancozza, elhiheted. Ez a saját végtelen egódat igazolja, hogy szerinted egy nő azért öltözik fel akárhogy, hogy te reagálj erre. Jgen, marad az, hogy nem szólsz semmit a külsejére. Remélem azért ez egy kibírható áldozat lesz részedről. Az édesanyádat r*bancozhat esetleg, ha hagyja.
2021. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
85%

1, Nem az a gond, hogy megdicsérik, hanem, hogy utána lenne még folytatása is;

2, Én nem dícsérgetek senkit sem, a munkahelyemen meg pláne, így is én vagyok a "nem kívánatos sz6emély", pont azért, mert nem érdeklődök senki-, és semmi iránt sem.

Ki érti ezt?

2021. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:

"A külsejükre maguk miatt is adhatnak."

Nagy tévedés. Senki nem ad csakis saját maga miatt, társadalmi elvárások szerint öltözünk fel.

Ha holnaptól kiirtana mindenkit mondjuk a Covid 2.0, és csak te maradnál a bolygón, felöltőznél magad miatt?

2021. máj. 31. 08:03
 6/82 A kérdező kommentje:
2: legyőzze a többi nőt a férfiakért folytatott versengésben, igen.
2021. máj. 31. 08:04
 7/82 anonim ***** válasza:
75%

Tehat járjunk csadorban... Értem.

Ugyanis, csak halkan jegyzem meg, hogy sima sort-póló kombót viselve is lazán utanam szólnak.

Tudod, aki tahó, az az is marad, édesmindegy, mit veszünk fel nőként ;)

2021. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
92%
Will Smith felöltözött rendesen a "Legenda vagyok"-ban,pedig ő maradt egyedül.
2021. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:

3: nyilván hazamegy, és utcai ruhában lesz odahaza is a párja előtt.

Az érdekes kérdés amúgy, hogy akkor ezek szerint csak annak tilos a füttyögés, meg csak attól okoz traumatizálódást, aki nem tetszik az adott nőnek?

2021. máj. 31. 08:05
 10/82 A kérdező kommentje:
8: nem az aktuális divatnak megfelelően öltözött fel ugye? Meg nem is volt kisminkelve ha jól emlékszem.
2021. máj. 31. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!